Newsy

Październikowe premiery w kinach!

02.10.2023

W październiku polskie premiery opanują kina, ale nie zabraknie również innych ciekawych propozycji zarówno dla dorosłych i małych kinomanów. W repertuarze znajdą między innymi: „Święto ognia”, „Chłopi” , „Różyczka 2” oraz „Czas krwawego księżyca” i „Psi Patrol: Wielki Film”.

czytaj więcej

Już w sobotę „Święto Kina”!

26.09.2023

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino znajdujących się w naszej ofercie, a bilety na filmy 2D będą kosztowały tylko 12 zł. W repertuarze widzowie znajdą produkcje z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe!  W 2022 roku w ramach tej akcji kina w całej Polsce odwiedziło pół miliona widzów!

czytaj więcej

„OFFowe czwartki ze Storytel” mają już pół roku!

11.09.2023

Za nami pół roku projektu „OFFowe czwartki ze Storytel". Festiwalowe i niekomercyjne kino od marca br. na stałe zagościło we wszystkich kinach sieci Multikino i przyciągnęło przed wielkie ekrany kilkanaście tysięcy widzów. Stałym partnerem pokazów oraz sponsorem jest Storytel.

czytaj więcej

Wrzesień w kinach – polskie premiery, horrory i thrillery

30.08.2023

Wrzesień, to doskonały moment dla części widzów, żeby nadrobić kinowe hity tegorocznych wakacji – „Barbie” i „Oppenheimera” oraz zobaczyć nowe premiery, między innymi: „Zakonnicę II”, komedię „Teściowie 2”, thriller „Ukryta sieć” czy „After 5. Na zawsze”. Prezentujemy wrześniowe premiery, przy których warto zaplanować kampanię reklamową.

czytaj więcej

„Barbie” na drodze do 3 milinów widzów!

28.08.2023

„Barbie” wyreżyserowana przez Gretę Gerwig weszła do kin 21 lipca! Według danych BoxOffice.pl z 28 sierpnia  film przyciągnął do kin już ponad 2,6 mln widzów!

czytaj więcej