Newsy

Widzowie czują się bezpiecznie w kinach sieci Multikino!

27.10.2020

Sieć kin Multikino oraz YourCX w październiku br. zbadali odbiór reżimu sanitarnego, który został wprowadzony w kinach wraz z ich ponownym otwarciem po wiosennym lockdownie. Wyniki jednoznacznie pokazują, że widzowie w kinach sieci Multikino czują się bezpiecznie.

czytaj więcej

Aplikacja Multikino nagrodzona statuetką IAB Mixx Awards 2020

13.10.2020

6 października br. pierwsza w pełni omnichannelowa aplikacja mobilna Multikina została nagrodzona brązową statuetkę IAB Mixx Awards w kategorii COMMERCE.

czytaj więcej

Multikino i Mastercard to Twoja wygoda w kinie!

01.10.2020

Multikino, należące do oferty Multikino Media, ponownie we współpracy z Mastercard przygotowało dla kinomanów nową promocję. Osoby posiadające kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass od 25 września br. mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino.

czytaj więcej

Kolejny rekord w polskich kinach!

29.09.2020

Ostatni weekend września to w polskich kinach kolejny wzrost frekwencji! Według danych BoxOffice.pl od 25 do 27 września kina odwiedziło ponad 350 tys. widzów!

czytaj więcej

Widzowie wracają! Rekordowy weekend w polskich kinach!

24.09.2020

W ostatnich tygodniach frekwencja w kinach wzrasta wraz z pojawianiem się na wielkim ekranie nowych tytułów filmowych jak „Tenet”, „Pętla”, „Mulan” oraz jeden z najgłośniejszych filmów tej jesieni „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. W miniony weekend polskie kina odnotowały najwyższą frekwencję od czasu lockdownu!

czytaj więcej