Konferencje

www.konferencjewkinie.pl

Dlaczego warto organizować konferencje w Multikinie?

- prezentacje na wielkim ekranie

- wygodne fotele

- bardzo dobre nagłośnienie

- profesjonalny projektor kinowy

- duży zasięg (kilkadziesiąt kin w całej Polsce – Multikino i Cinema3D)

- transmisje internetowe konferencji do wielu kin i innych obiektów

- możliwość pokazu filmowego jako atrakcja dla uczestników konferencji

- doskonały catering


Koniec z nudnymi spotkaniami w salach konferencyjnych!

Wykorzystaj magię ekranu, aby w łatwy sposób zwiększyć atrakcyjność swoich prezentacji oraz frekwencję na organizowanych konferencjach.

O szczegóły zapytaj Bogusię Sławińską:
tel. +48 513 111 868,
e-mail: boguslawa.slawinska@multikinomedia.pl

 


WIĘCEJ


Dlaczego kina są najlepsze dla organizowanych przez Ciebie spotkań?


 • Prezentacje na wielkim ekranie – zwiększają atrakcyjność i skuteczność przekazu, dając efekt niemożliwy do uzyskania w hotelowych salach konferencyjnych. Prezentacja na wielkim ekranie kinowym wszystkich pozytywnie zaskoczy. Wystarczy podstawowy sprzęt w postaci laptopa i prezentacja multimedialna aby zrobić piorunujące wrażenie na zaproszonych gościach.
 • Projekcja filmu –  znakomity pretekst do zaproszenia klientów i dotarcia do dużej grupy odbiorców. Posiadamy szeroką ofertę tytułów filmowych z bieżącego repertuaru oraz starszych produkcji. Wszystkie formalności związane ze sprowadzeniem kopii i wyświetleniem filmu leżą po naszej stronie.
 • Duży zasięg - obecności kin sieci Multikino w 25 największych miastach w Polsce.
 • Minimum formalności - jedna umowa na wszystkie kina.
 • Transmisje internetowe konferencji nawet do 20 lokalizacji – możliwość dotarcia nawet do 7000 klientów jednego dnia. 
 • Wygodne fotele kinowe – komfort ma kluczowe znaczenie przy wielogodzinnych spotkaniach.
 • Kina w centrum miast – łatwy dojazd i oszczędność czasu.
 • Duży wybór sal  – istnieje możliwość optymalnego dopasowania do potrzeb wynajmującego salę kinową.
 • Przerwy kawowe oraz lunch – niezbędny element każdej konferencji.

 

 

Konferencje odbywające się cyklicznie w kinach z oferty Multikino Media:

NETIA S.A.                         
Kongres firmy Netia S.A. „Biznes to rozmowy” jest znanym miejscem wymiany doświadczeń o nowych technologiach i ich zastosowaniu w biznesie. Formuła Kongresu to z jednej strony krótkie dynamiczne sesje, a z drugiej strony - szerokie spektrum inspirujących tematów. W każdej edycji udział biorą wyjątkowe osobowości świata biznesu.


    
„Media Trendy”
Konferencja „Media Trendy” to jedno z najważniejszych, najlepszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń dotyczących reklamy, marketingu i mediów w Polsce. Celem konferencji „Media Trendy” jest inspirowanie i stymulowanie twórczego myślenia.


„Forum IAB”
Konferencja Stowarzyszenia Branży Internetowej „Forum IAB”  - 4 sale kinowe, 2 dni konferencji, ponad 1000 marketerów i entuzjastów marketingu w Internecie, blisko 60 prelegentów oraz setki poruszonych tematów.


„Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna”
Śląskie Centrum Chorób Serca organizuje w zabrzańskim Multikinie Międzynarodową Konferencję Kardiologiczną.  W 2013 roku wzięło w niej udział blisko 2,5 tysiąca wybitnych specjalistów,  kardiologów, kardiochirurgów, internistów, lekarzy rodzinnych, anestezjologów, rezydentów oraz studentów i pracowników personelu medycznego. Wyjątkowym wydarzeniem okazały się warsztaty, podczas których na żywo z sali operacyjnej transmitowany był zabieg z zakresu kardiologii  interwencyjnej i kardiochirurgii.

  

GeeCON
W maju 2013 roku w krakowskim Multikinie miała miejsce piąta edycja eventu Geecon – najlepszej konferencji dla programistów Java w Polsce Na potrzeby konferencji udostępniliśmy całe krakowskie Multikino. Na spotkanie przybyło blisko 800 uczestników. Wykłady prelegentów odbywały się w  4 salach kinowych równocześnie, a na trzech kolejnych  zlokalizowano catering. Hole kinowe zostały zaadoptowane na potrzeby stoisk partnerów konferencji.

Transmisje konferencji do nawet  20 kin w Polsce!

 • Największy zasięg, najniższe koszty: dzięki wykorzystaniu naszych kin możesz dotrzeć z przekazem „na żywo” do nawet  7000 swoich klientów lub pracowników w 20 największych miastach Polski bez ponoszenia kosztów podróży i hoteli.
 • Wystąpienie Gwiazdy będące magnesem dla Twoich Klientów: dzięki transmisji „na żywo” Twoi klienci lub pracownicy mogą wysłuchać wystąpienia eksperta z Twojej branży bądź CEO firmy.
 • Pełne wsparcie przedstawicieli Multikino Media – służymy wszelką pomocą w organizacji transmisji. Nasi specjaliście ds. konferencji  w kinach dopilnują, aby wszystko odbyło się według ustalonego scenariusza.
 • Minimum formalności – 1 umowa na wszystkie kina

 
Referencje

W dniu 23 lutego 2012 r. odbyła się pierwsza w historii internetowa transmisja konferencji organizowanej w Multikinie Złote Tarasy do 8 kin sieci Multikino. Dzięki wykorzystaniu Internetu wykład ekspertów z dziedziny dermatologii mogło zobaczyć łącznie 1800 farmaceutów i dermatologów w 9 największych miastach Polski. Na koniec spotkania uczestnicy obejrzeli  film „Żelazna Dama”.  Konferencję zorganizowała agencja Atom – 2.


„Organizacja tak dużej imprezy nie byłaby możliwa bez profesjonalnego wsparcia ekipy Multikina,  na każdym poziomie i  w każdym  mieście. Cała  impreza przebiegła bez problemów. Wszystkie uzgodnienia zostały dopilnowane, nasi goście byli zadowoleni, a my przekonani ze nasze spotkanie było wielkim sukcesem".
Anna MariaKomierowska, L’Oreal
„Po raz kolejny skorzystaliśmy z usług 9 kin sieci Multikino i Silver Screen przy organizacji serii konferencji dla naszego klienta firmy Michelin Polska. Profesjonalne podejście i entuzjazm lokalnych przedstawicieli sprawiły, że nasz roadshow ponownie zakończył się pełnym sukcesem".
Paweł Cieciórkowski, Event Support Group


Tracking Code: Standard (Asynchronous) "Multikino - Organizacja konferencji" ----------------------------------------------------------------------------------------------