Newsy

Nivea Aqua Effect startuje z kampanią reklamową na ekranie

23.07.2013

Nivea zdecydowała się na promowanie swojego kremu na ekranach 46 kin znajdujących się w ofercie Multikino Media. W ramach kampanii rozpoczętej 19 lipca br., w wybranych kinach prowadzone są także działania off screen’owe.

czytaj więcej

Sieć Multikino zwyciężyła w Barcelonie

12.07.2013

„Poniedziałki z Coca-Cola”, wspólna akcja sieci Multikino i firmy Coca-Cola HBC Polska, zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Cinema Retail Achievement Award 2013 w Barcelonie podczas targów CineEurope.

czytaj więcej

Peugeot 208 GTi wjechał z kampanią reklamową do Multikina i nie tylko!

10.07.2013

5 lipca br. marka Peugeot rozpoczęła swoją kampanię reklamową w wybranych kinach z oferty Multikino Media. W ramach kampanii prowadzone są działania zarówno on screen’owe jak i off screen’owe. 

czytaj więcej

Sierpniowe premiery, czyli filmowe lato na wielkim ekranie

10.07.2013

Już 2 sierpnia na wielkich ekranach pojawią się dwie bardzo ciekawe produkcje: thriller fantasy „Byzantium”  w reżyserii Neila Jordana, twórcy nominowanego do dwóch Oscarów „Wywiadu z wampirem” oraz druga część kinowych przygód sympatycznych, niebieskich Smerfów, czyli „Smerfy 2”.

czytaj więcej

Sieć komórkowa Play z kampanią na wielkim ekranie

03.07.2013

Sieć komórkowa Play zdecydowała się na współpracę z Multikino Media. 28 czerwca br. rozpoczęła się kampania on screen w 47 kinach z oferty brokera reklamowego.

czytaj więcej