Newsy

Multikino Media rozpocznie 2014 rok z 50 kinami w swojej ofercie

10.12.2013

Spółka Multikino Media po uruchomieniu przez Multikino S.A. multipleksu w Katowicach będzie miało w swojej ofercie 50 kin w 40 miastach w całej Polsce.

czytaj więcej

Rozpoczęcie sezonu operowego w Multikinie

09.12.2013

7 grudnia br. w wybranych kinach sieci Multikino odbyła się transmisję opery „Traviata” Giuseppe Verdiego z legendarnej La Scali w Mediolanie. Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w otwarciu nowego sezonu jednej z najbardziej znanych scen operowych świata.

czytaj więcej

Filmowe podsumowanie i noworoczne blockbustery

04.12.2013

Widzowie sieci Multikino od stycznia do listopada 2013 roku najchętniej oglądali na wielkim ekranie pierwszą część najnowszej trylogii Petera Jacksona „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz dwie polskie produkcje: „Drogówkę” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego oraz „Wałęsa. Człowiek z nadziei” w reżyserii Andrzeja Wajdy.

czytaj więcej

Joanna Oczkowska i Klaudia Grabarczyk awansują w Multikino Media

04.12.2013

Z początkiem grudnia br. Joanna Oczkowska awansowała na stanowisko Zastępcy Dyrektora Biura Reklamy Multikino Media ds. sprzedaży i negocjacji, a Klaudia Grabarczyk na Zastępcę Dyrektora Biura Reklamy Multikino Media ds. operacyjnych.

czytaj więcej

Filmowy grudzień w Multikinie!

19.11.2013

Koniec 2013 roku w kinach sieci Multikino będzie obfitował w najlepsze premiery! Już 6grudnia premiera thrillera „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa” w reżyserii Spike’a Lee.

czytaj więcej