Newsy

Multikino Media rozpoczyna współpracę z Youngers

22.01.2013

Spółka Multikino Media rozpoczęła współpracę z Agencją Youngers polegającą  na wspólnym pozyskiwaniu partnerów oraz sponsorów do projektów specjalnych realizowanych w sieci kin Multikino oraz na współtworzeniu projektów dedykowanych konkretnym reklamodawcom.

czytaj więcej

Kolejna sieć kin w ofercie Multikino Media

14.01.2013

Reklamodawcy wykupujący w Multikino Media kampanię on i off-screen od stycznia br. mogą ze swoim przekazem dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Do oferty brokera reklamowego dołączyły multipleksy czwartej największej sieci kin w Polsce – Cinema 3D.

czytaj więcej

2 bilety w cenie 1 na koncerty i ENEMEFY z magazynem Multikino&Gala”

14.01.2013

Jeżeli planujesz wybrać się na koncert Coldplay lub ENEMEF: TarantiNOC pamiętaj, że z magazynem „Multikino&Gala” kupisz na oba wydarzenia dwa bilety w cenie jednego! Ponadto „Multikino&Gala” to aż 68 stron o nowych produkcjach i najpopularniejszych aktorach. A to wszystko za jedyne 1,5 zł.

czytaj więcej

Nowa osoba w Multikino Media

09.01.2013

Broker reklamowy Multikino Media w 2013 roku stawia na rozwój i powiększa swój zespół o nowych, doświadczonych pracowników. W styczniu do spółki dołączył Michał Kwaśniewski obejmując stanowisko Sales Managera.

czytaj więcej

Prawie 40% więcej widzów w kinach sieci Multikino i Silver Screen

21.12.2012

W trzecim kwartale 2012 roku sieci kin Multikino i Silver Screen, znajdujące się w ofercie spółki Multikino Media zwiększyły swoje udziały w rynku kinowym w stosunku do tego samego okresu w roku 2011.

czytaj więcej