Newsy

Ferrero kontynuuje współpracę z Multikino Media

03.09.2013

Ferrero Polska Sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć rozpoczętą w 2012 roku współpracę ze spółką Multikino Media. Dzięki trwającej cross promocji w kinach sieci Multikino i Silver Screen, znajdujących się w ofercie Multikino Media klienci nadal będą mogli uczestniczyć w „Bueno Czwartkach”.

czytaj więcej

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” i inne październikowe premiery!

02.09.2013

Koniec 2013 roku w kinach będzie obfitował w najlepsze premiery! Już w październiku najważniejsza polska premiera tego roku – film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

czytaj więcej

GlaxoSmithKline reklamuje Sensodyne w sieci Multikino

01.09.2013

Z początkiem września br. GlaxoSmithKline rozpoczęło kampanię reklamową pasty Sensodyne Complete w wybranych kinach z oferty Multikino Media. W ramach kampanii prowadzone są działania on screen (audio spot) oraz off screenowe.

czytaj więcej

Skoda Octavia RS z kampanią reklamową w kinie

26.08.2013

Skoda promuje swój nowy model samochodu na ekranach multipleksów znajdujących się w ofercie Multikino Media. 16 sierpnia br. rozpoczęły się działania on i off screen’owe.

czytaj więcej

Przygotuj się na wrześniowe premiery!

02.08.2013

6 września na widzów będzie czekała premierowo aż pięć filmów: polsko-czeska komedia „Polski film”, nowy film Asghara Farhadiego „Przeszłość”, dramat „W ukryciu”, trzecia odsłona słynnej serii science-fiction, czyli „Riddick”, a dla najmłodszych animacja „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków”.

czytaj więcej