Newsy

Rusza Kongres „Biznes to Rozmowy”

25.09.2013

Już 3 października w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się 5. edycja Kongresu „Biznes to Rozmowy”. Wydarzenie, którego organizatorem jest Netia, w ciągu ostatnich lat stało się jednym z najważniejszych forów wymiany poglądów i doświadczeń z obszarów nowoczesnych technologii i innowacyjnego biznesu.

czytaj więcej

Marcin Duda wzmocnił zespół Multikino Media

12.09.2013

Prężnie rozwijający się broker reklamowy Multikino Media zdecydował się w drugiej połowie 2013 roku wzmocnić swój zespół. We wrześniu br. do spółki dołączył Marcin Duda obejmując stanowisko Key Account Managera.

czytaj więcej

Ferrero kontynuuje współpracę z Multikino Media

03.09.2013

Ferrero Polska Sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć rozpoczętą w 2012 roku współpracę ze spółką Multikino Media. Dzięki trwającej cross promocji w kinach sieci Multikino i Silver Screen, znajdujących się w ofercie Multikino Media klienci nadal będą mogli uczestniczyć w „Bueno Czwartkach”.

czytaj więcej

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” i inne październikowe premiery!

02.09.2013

Koniec 2013 roku w kinach będzie obfitował w najlepsze premiery! Już w październiku najważniejsza polska premiera tego roku – film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

czytaj więcej

GlaxoSmithKline reklamuje Sensodyne w sieci Multikino

01.09.2013

Z początkiem września br. GlaxoSmithKline rozpoczęło kampanię reklamową pasty Sensodyne Complete w wybranych kinach z oferty Multikino Media. W ramach kampanii prowadzone są działania on screen (audio spot) oraz off screenowe.

czytaj więcej