Kontakt

Multikino Media Sp. z o.o.
ul. Przeskok 2
00-032 Warszawa

Tel.: +22 223 00 00
Fax: +22 223 00 00

NIP: 6762150965
KRS: 0000021086

 

 

 

 

 

 

 

W sprawie ogólnopolskiej kampanii kinowej prosimy o kontakt pod adresem reklama@multikinomedia.pl lub bezpośrednio z jednym z pracowników Biura Reklamy.

W sprawie kampanii reklamowych w danym mieście prosimy na dole strony wybrać nazwę miasta z listy.

W sprawie konferencji w kinach prosimy o kontakt pod adresem konferencje@multikinomedia.pl  lub bezpośrednio z jednym z pracowników Działu Sprzedaży Korporacyjnej.

dedykowana mapa google z punktorami
Biuro Reklamy
Joanna Zmysłowska
Dyrektor Zarządzający


tel
Dział sprzedaży
Joanna Oczkowska
Dyrektor Sprzedaży


tel
Łukasz Wieszczyński
Head of Sponsoring
lukasz.wieszczynski@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 24
+48 797 025 403
Marcin Duda
Head of Digital
marcin.duda@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 31
+48 513 111 698
Łukasz Gawęcki
Event Manager
events.zlotetarasy@multikino.pl

tel +48 797 025 427
+48 (22) 223 00 66
Łukasz Gawęcki
Sales Manager
lukasz.gawecki@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 66
+48 797 025 427
Magdalena Guzek
Sales Manager
magdalena.guzek@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 30
+48 513 111 961
Ewa Jankowska
Sales Manager
ewa.jankowska@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 26
+48 798 960 941
Anna Malec
Sales Manager
anna.malec@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 27
+48 798 960 940
Bartłomiej Piotrowski
Sales Manager
bartlomiej.piotrowski@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 25
+48 506 230 291
Jarosław Szymajda
Senior Sales Manager
jaroslaw.szymajda@multikinomedia.pl

tel 22 223 01 40
Dział Sprzedaży Korporacyjnej
Magdalena Kaczmarczyk
Specjalista ds. sprzedaży korporacyjnej
/ Sprzedaż kuponów i kodów
magdalena.kaczmarczyk@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 58
+48 513 111 948
Bogusia Sławińska
Event Manager
/ Organizacja Konferencji - premiery filmowe i festiwale
boguslawa.slawinska@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 868
22 223 01 61
Karolina Soja
Specjalista ds. Sprzedaży Korporacyjnej
/ Reklama lokalna - Warszawa
karolina.soja@multikinomedia.pl

tel +48 797 025 418
Bartosz Szostak
Sales Manager / Region Zachodni i Centralny | Szczecin, Koszalin, Poznań, Wrocław, Łódź
bartosz.szostak@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 956
Karol Szukaj
Sales Manager / Region Północny | Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Rumia, Sopot, Słupsk, Włocławek
karol.szukaj@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 957
Michał Machel
Sales Manager / Region Południowy / Katowice, Tychy, Zabrze, Rybnik, Czechowice-Dziedzice, Rzeszów, Lublin, Kraków, Kielce, R
michal.machel@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 978
Inne formy współpracy dotyczące Reklamy, Kin, Innowacyjnych Nośników itp
Monika Daniluk
Manager ds. Badań i Analiz
monika.daniluk@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 22
W sprawie reklamy w jednym z naszych kin prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem:
Wybierz kino: