Kontakt

Multikino Media Sp. z o.o.

ul. Przeskok 2

00-032 Warszawa

Tel.: +22 223 00 00

Fax: +22 223 00 00

NIP: 6762150965

KRS: 0000021086


 

 

 










W sprawie ogólnopolskiej kampanii kinowej prosimy o kontakt pod adresem reklama@multikinomedia.pl lub bezpośrednio z jednym z pracowników Biura Reklamy.
W sprawie kampanii reklamowych w danym mieście prosimy na dole strony wybrać nazwę miasta z listy.
W sprawie konferencji w kinach prosimy o kontakt pod adresem konferencje@multikinomedia.pl  lub bezpośrednio z jednym z pracowników Działu Sprzedaży Korporacyjnej.

dedykowana mapa google z punktorami
Multikino Media
Mariusz Spisz
Prezes Zarządu
mariusz.spisz@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 01
Joanna Zmysłowska-Pietrzak
Dyrektor Zarządzająca
joanna.zmyslowska@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 01
Dział sprzedaży
Joanna Oczkowska
Dyrektor Sprzedaży


tel +48 22 223 00 01
Łukasz Wieszczyński
Head of Sponsoring
lukasz.wieszczynski@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 24
+48 797 025 403
Jarosław Szymajda
Senior Sales Manager
jaroslaw.szymajda@multikinomedia.pl

tel 22 223 01 40
+48 797 025 404
Marta Kowalska
Manager ds. Wsparcia Sprzedaży (Sponsoringi)
marta.kowalska@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 23
Ewa Długołęcka
Senior Sales Manager
Ewa.Dlugolecka@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 26
+48 798 960 941
Łukasz Gawęcki
Sales Manager
lukasz.gawecki@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 66
+48 797 025 427
Magdalena Guzek
Sales Manager
magdalena.guzek@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 30
+48 513 111 961
Bartłomiej Piotrowski
Sales Manager
bartlomiej.piotrowski@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 25
+48 506 230 291
Marcin Wójtowicz
Sales Manager
marcin.wojtowicz@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 27
+48 798 960 940
Inne formy współpracy dotyczące Reklamy, Kin, Innowacyjnych Nośników itp
Paulina Włodarska
Manager ds. Wsparcia Sprzedaży
paulina.wlodarska@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 33
Monika Daniluk
Starszy Manager ds. Analiz i Wsparcia Sprzedaży
monika.daniluk@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 22
Monika Żukowska
Asystent Biura Reklamy
monika.zukowska@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 01 41
Dział Sprzedaży Korporacyjnej
Bogusia Sławińska
Kierownik Działu Sprzedaży Korporacyjnej
/ Organizacja Konferencji - premiery filmowe i festiwale
boguslawa.slawinska@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 868
22 223 01 61
Magdalena Kaczmarczyk
Sales Manager
/ Sprzedaż kuponów i kodów
magdalena.kaczmarczyk@multikinomedia.pl

tel +48 22 223 00 58
+48 513 111 948
Karol Szukaj
Sales Manager/Bydgoszcz, Elbląg, Olsztyn, Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Włocławek
karol.szukaj@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 957
Michał Machel
Sales Manager/Katowice, Zabrze, Tychy, Kraków, Łódź, Rzeszów, Kielce, Radom, Lublin, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
michal.machel@multikinomedia.pl

tel +48 513 111 978
Michał Fortowski
Event Manager / Organizacja konferencji – cała Polska / Reklama lokalna - Warszawa
michal.fortowski@multikinomedia.pl

tel 513 111 979
W sprawie reklamy w jednym z naszych kin prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem:
Wybierz kino: