Newsy

James Bond nadal ma licencję na zapełnianie kin! „Nie czas umierać” z najlepszym otwarciem roku

11.10.2021

„Nie czas umierać”, który miał premierę 1 października br. ściągnął do kin w Polsce w pierwszy weekend wyświetlania ponad 440 tysięcy widzów. Tym wynikiem nowe przygody agenta 007 osiągnęły najlepsze otwarcie w tym roku i najlepsze otwarcie w czasach pandemii.

czytaj więcej

Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na „Wesele”

01.10.2021

Wojciech Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń", „Drogówka", „Róża" oraz rekordowego hitu „Kler", który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. „Wesele" będzie miało premierę 8 października, a w Multikinie bilety na ten film można kupić już dziś!

czytaj więcej

Jesienią zawsze warto wybrać się do kina!

29.09.2021

Jesień 2021 roku zapadanie w pamięć kinomanów i reklamodawców za sprawą ogromnej liczby bardzo wyczekiwanych premier filmowych! Na wielkim ekranie pojawią się produkcje zarówno polskie i zagraniczne, między innymi: „Nie czas umierać”, „Wesele” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, „Diuna” oraz „Furioza”.

czytaj więcej

Polskie filmy wracają na wielki kinowy ekran!

17.08.2021

Od 13 sierpnia widzowie mogą oglądać na wielkim ekranie „Czarną owcę”, 20 sierpnia premierę będzie miał „The End”, a 27 sierpnia komedia „Zupa nic” oraz biograficzny dramat „Mistrz”. Polskie, dobre filmy, ze wspaniałymi aktorami w rolach głównych wróciły do kin!

czytaj więcej

„Psi Patrol Film” przedpremierowo w Multikinie!

11.08.2021

14 i 15 sierpnia w kinach sieci Multikino odbędą się przedpremierowe pokazy animacji „Psi Patrol Film”! Każdy mały kinoman będzie mógł zobaczyć Rydera, Marshalla, Chase’a i Skye na wielkim ekranie!

czytaj więcej