Newsy

Zostań sponsorem sali kinowej w Multikinie

10.03.2014

Spółka Multikino Media od marca br. oferuje reklamodawcom sponsoring sal w kinach sieci Multikino. Klienci zainteresowani obrandowaniem sali ich marką mogą skorzystać z pakietu podstawowego lub rozszerzyć go o dedykowane niestandardowe rozwiązania.

czytaj więcej

Kwietniowe premiery filmowe

10.03.2014

W kwietniowym repertuarze znalazły się filmy dedykowane różnym grupom docelowym: kobietom, mężczyznom, młodzieży oraz dzieciom.

czytaj więcej

Cykl konferencji DuPont w kinach sieci Multikino

05.03.2014

Firma DuPont w pierwszym kwartale br. w wybranych kinach sieci Multikino zorganizowała cykl konferencji dla swoich obecnych i przyszłych klientów.

czytaj więcej

Z zagranicy: W kinie jak w lodówce

03.03.2014

Jak zimno jest bezdomnym w Niemczech zimą? Organizacja non-profit fiftyfifty i agencja Havas z Dusseldorfu umożliwiły widzom niemieckich kin doświadczenie tego na własnej skórze. W marcu ub. r. w wybranych kinach w całym kraju przeprowadzono spektakularną i odważną akcję z zakresu tzw. marketingu doświadczalnego.

czytaj więcej

Brytyjski teatr na dużym ekranie kin sieci Multikino

03.03.2014

British Council i Multikino rozpoczynają strategiczną współpracę przy organizacji pokazów brytyjskich sztuk teatralnych na ekranach kin w całej Polsce. Dzięki temu publiczność będzie mogła uczestniczyć w retransmisjach najlepszych spektakli z repertuaru słynnych scen brytyjskich, w tym National Theatre, Royal Opera House, czy English National Opera.

czytaj więcej