Newsy

Film „Ania” w pierwszy weekend zobaczyło ponad 120 tys. widzów!

11.10.2022

7 października br. premierę miał film dokumentalny „Ania” o Annie Przybylskiej. Według danych BoxOffice.pl z 10 października br. produkcję w Polsce obejrzało już ponad 120 tys. widzów.

czytaj więcej

Największe premiery października

03.10.2022

W październiku w repertuarze widzowie znajdą świetne polskie i zagraniczne premiery, między innymi: komedię romantyczną „Miłość na pierwszą stronę”, „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle - prawdziwe historie polskich fortun” oraz „Black Adam” i „Bejbis”.

czytaj więcej

Film „Johnny” zobaczyło już ponad 100 tys. widzów!

28.09.2022

23 września br. premierę miał film o ks. Kaczkowskim „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem w tytułowej roli oraz Piotrem Trojanem, który zagrał Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. Według danych BoxOffice.pl z 27 września br. film w Polsce obejrzało już ponad 100 tys. widzów.

czytaj więcej

„Minionki: wejście Gru” na drodze do 3 milionów widzów!

08.09.2022

Animacja „Minionki: wejście Gru” jest na wielkich kinowych ekranach już ponad dwa miesiąca i cały czas ustanawia frekwencyjne suckesy! Według danych dystrybutora z 8 września br. animację zobaczyło w Polsce już ponad 2,8 mln widzów.


czytaj więcej

We wrześniu polskie filmy opanują kina

06.09.2022

Wakacje dobiegają końca, ale w kinach liczba premier nie maleje. We wrześniu na widzów czekają świetne produkcje, a większość z nich, to polskie filmy zaczynając od „Kryptonimu Polska” z Borysem Szycem, przez komedię „Zołza” z Małgorzatą Kożuchowską, film o księdzu Kaczkowskim „Johnny” a kończąc na autobiografii Patryka Vegi „Niewidzialna wojna”.


czytaj więcej