Newsy

Multikino Złote Tarasy – pakiet konferencyjny już od 99 zł netto/osoba *

23.04.2015

Już za 99 zł netto* od osoby możesz  zorganizować całodniową konferencję dla blisko 800 osób w Multikino Złote Tarasy. 

czytaj więcej

Wspólna akcja Carlsberg Polska oraz Multikina - „Wtorki z Somersby” od kwietnia w kinach sieci

20.04.2015

Multikino to więcej niż kino, dlatego daje swoim klientom wiele okazji, aby mogli zobaczyć najnowsze filmy w atrakcyjnych cenach. W marcu b.r. sieć nawiązała współpracę z firmą Carlsberg Polska wprowadzając do kin akcję „Wtorki z Somersby”, czyli bilety na film 2D za 10 zł. Akcja potrwa do końca 2015 roku.

czytaj więcej

Avengers: Czas golenia

15.04.2015

Już 8 maja odbędzie się premiera najnowszego filmu o grupie komiksowych superbohaterów walczących o losy naszej planety – „Avengers: Czas Ultrona”. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na ten dzień.

czytaj więcej

Multiworld – pierwsza platforma rozrywkowa w Polsce w ofercie Multikino Media

08.04.2015

Pierwsza w Polsce interaktywna platforma rozrywkowa od kwietnia w ofercie Multikino Media. Multiworld to aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia rozszerzanie oznakowanych formatów reklamowych oraz uzyskanie dodatkowych informacji o produkcie. Pierwsza kampania z wykorzystaniem ePostera od 6 kwietnia w kinach z oferty brokera.

czytaj więcej

Promocja filmu „ExMachina” przy użyciu aplikacji randkowej

07.04.2015

Marzec 2015, festiwal innowacji w Austin, pokaz filmu „ExMachina”. Do uczestników zaproszenie wysłano za pomocą aplikacji randkowej Tinder, dzięki której mogli też dowiedzieć się więcej na temat filmu. To pierwsza akcja promocyjna przeprowadzona w ten sposób.

czytaj więcej