Newsy

Nowa osoba w Multikino Media

09.01.2013

Broker reklamowy Multikino Media w 2013 roku stawia na rozwój i powiększa swój zespół o nowych, doświadczonych pracowników. W styczniu do spółki dołączył Michał Kwaśniewski obejmując stanowisko Sales Managera.

czytaj więcej

Prawie 40% więcej widzów w kinach sieci Multikino i Silver Screen

21.12.2012

W trzecim kwartale 2012 roku sieci kin Multikino i Silver Screen, znajdujące się w ofercie spółki Multikino Media zwiększyły swoje udziały w rynku kinowym w stosunku do tego samego okresu w roku 2011.

czytaj więcej

Multikino Media najlepszym brokerem reklamy kinowej w Polsce

22.11.2012

Broker reklamowy Multikino Media został jako jedyny w Polsce wyróżniony w badaniu „Media&Marketing Polska” w kategorii reklamy kinowej. Spółka okazała się liderem i poprawiła wyniki finansowe w stosunku do roku ubiegłego.  

czytaj więcej

Multikino Media oferuje agencjom nowy model współpracy

05.11.2012

Wśród 41 kin z oferty spółki Multikino Media znajdują się kina sieci Multikino i Silver Screen, które poza najlepszymi premierami filmowymi oferują swoim widzom również bogaty kontent alternatywny. Otwierając się na współpracę z agencjami broker reklamowy ma na celu pozyskanie partnerów, którzy pomogą mu znaleźć firmy zainteresowane zaangażowaniem w wybrane projekty specjalne pozwalające dotrzeć do wąskiej grupy docelowej.

czytaj więcej

Multikino Media z Call2Action

23.10.2012

Broker reklamowy Multikino Media rozpoczął współpracę z firmą Call2Action wchodząc w obszar reklamy Digital Signage. Od października br. spółka oferuje swoim klientom dodatkowo cyfrowe ekrany emitujące kontent reklamowy oraz informacyjny.

czytaj więcej