Newsy

Oferta dla firm: Zamknięte pokazy filmu „Bogowie” połączone z prezentacją oferty dla klientów

23.09.2014

Pokaz filmowy to znakomity pretekst do zaproszenia dużej grupy klientów i prezentacji Państwa oferty. Film „Bogowie” to jeden z największych jesiennych hitów, który idealnie pasuje do tego typu spotkań i będzie gwarancją wysokiej frekwencji na Państwa spotkaniach.

czytaj więcej

Otwarcie Multikina w Olsztynie – frekwencyjnym sukcesem

22.09.2014

5 września br. otworzyło 32 kino sieci Multikino, zlokalizowane w nowo powstałej Galerii Warmińskiej. Już pierwsze dni działalności kina okazały się frekwencyjnym sukcesem. W pierwszy weekend kino odwiedziło 2259 osób. A pod względem liczby odwiedzających go widzów znalazło się na 7 miejscu pośród wszystkich kin sieci Multikino i Silver Screen.

czytaj więcej

Bilet do Multikina w akcjach pro-sprzedażowych

15.09.2014

Bilet do kina jest jedną z bardziej pożądanych nagród w programach lojalnościowych. To świetny instrument do akcji pro-sprzedażowych: „kup produkt- dostaniesz zniżkę lub bilet do kina”. Kino to miejsce przyjemności i relaksu. Znakomite skojarzenie marki z medium. Multikino Media reklamodawcą oferuje możliwość przeprowadzenie takich akcjach.

czytaj więcej

Multikino jako jedyna sieć kinowa będzie transmitować Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn

22.08.2014

Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Multikino jako jedyna sieć kinowa będzie transmitować Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, organizowanych po raz pierwszy w Polsce.  Wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie – w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 10 kinach sieci Multikino.

czytaj więcej

Jesienne premiery we wrześniu w kinie

22.08.2014

Jesienny repertuar zacznie się od thrillera opowiadającego o dwojgu archeologach, poszukujących tajemniczego artefaktu w paryskich katakumbach. – „Jako w piekle, tak i na Ziemi”.

czytaj więcej