Newsy

Gorący sierpień na ekranach kin

06.08.2015

„Mission: Impossible. Rogue Nation” otwiera listę sierpniowych premier. Już 7 sierpnia Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej.

czytaj więcej

Trwa sprzedaż kampanii w kinach brokera Multikino Media przed najnowszym Bondem w zasięgu ręki

05.08.2015

Premiera najnowszej części przygód Jamesa Bonda „Spectre” odbędzie się 6 listopada br. Broker reklamy kinowej Multikino Media prowadzi sprzedaż kampanii przed filmem.

czytaj więcej

Multikino coraz bardziej innowacyjne. Beacony zaproszą Cię na seans i zaoferują kupon rabatowy

24.07.2015

Jak odnieść sukces w mobile? Rozpocznij współpracę z najpopularniejszą aplikacją zniżkową, wykorzystaj moc powiadomień, dodaj komunikację opartą o beacony, obserwuj wyniki i ciesz się sukcesami. To scenariusz sieci Multikino na promocję wakacyjnej oferty kinowej.

czytaj więcej

LATO Z COCIO w Multikinie

16.07.2015

Multikino razem z firmą Arla Foods S.A. przygotowało dla widzów specjalną ofertę na lato – bilety za 10 zł na filmy 2D. Wystarczy kupić dwa produkty marki Cocio w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket, zachować kupon z unikalnym kodem otrzymany razem z paragonem i wymienić go na bilet za 10 zł w dowolnym kinie sieci Multikino. Akcja promocyjna będzie trwać  od 15 lipca do 8 września 2015 roku. Termin realizacji kuponów do 30 września 2015 roku.

czytaj więcej

Wakacyjny lipiec pełen premier kinowych

02.07.2015

Wakacje tego roku to różnorodność gatunków w kinie. Każdy kto nie wyobraża sobie wakacji bez dużego ekranu znajdzie coś dla siebie.

czytaj więcej