Newsy

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Matrix Zmartwychwstania”!

03.12.2021

3 grudnia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na produkcję „Matrix Zmartwychwstania” - długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. Film wejdzie na ekrany 22 grudnia br.

czytaj więcej

„Dziewczyny z Dubaju” z najlepszym otwarcie dla polskiego filmu!

01.12.2021

„Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej trafiły na wielkie kinowe ekrany 26 listopada br. i odnotowały najlepsze otwarcie dla polskiego filmu w tym roku i od początku pandemii, a także drugie najlepsze wśród wszystkich filmów.

czytaj więcej

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Spider-Man: Bez drogi do domu”!

29.11.2021

29 listopada br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na produkcję „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Już dziś kup bilet i zobacz jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów grudnia 2021 roku. Film wejdzie na ekrany 17 grudnia br.

czytaj więcej

W ciągu 10 dni „Diunę” w Polsce obejrzało ponad pół miliona widzów!

17.11.2021

22 października br. na wielkich ekranach polskich kin pojawił się film „Diuna” w reżyserii Denisa Villeneuve. Od dnia premiery ta produkcja przeniosła ponad pół miliona widzów w Polsce w bardzo odległą przyszłość na pustynną planetę Arrakis.

czytaj więcej

Bilety na „Eternals” i „Pitbulla” już w przedsprzedaży w Multikinie!

29.10.2021

29 października br. Multikino, znajdujące się w naszej ofercie, rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film o nowej grupie superbohaterów w świecie Marvela - „Eternals” oraz „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi. „Eternals” wejdzie na ekrany 5 listopada br., a „Pitbull” 11 listopada br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

czytaj więcej