Newsy

„Avatar: Istota Wody” coraz bliżej 3 milionów widzów!

17.01.2023

Według danych boxoffice.pl z 16 stycznia br. film „Avatar: Istota Wody” ma już na swoim koncie ponad 2,7 mln sprzedanych biletów!

czytaj więcej

Animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie” zobaczyło już ponad 535 tys. widzów!

10.01.2023

6 stycznia br. premierę miała animacja „Kot w butach. Ostatnie życzenie”. Według danych dystrybutora  UIP z 9 stycznia br. produkcję w Polsce obejrzało już ponad 535 tys. widzów.

czytaj więcej

Filmy, których reklamodawcy nie mogą pominąć w 2023 r.

30.12.2022

W 2023 r. widzowie nada będą wracali przed wielki ekran, a to za sprawą wielu głośnych premier oraz cenionych wśród kinomanów kontynuacji, jak na przykład: „John Wick 4”, „Transformersi: Przebudzenie bestii” „Szybcy i wściekli 10”, „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”, „Mission Impossible: Dead Reckoning”, „Strażnicy Galaktyki 3” czy „Diuna 2”.

czytaj więcej

Styczeń w kinach!

29.12.2022

Nowy rok przed nami, a wraz z nim w kinach nowe filmy i kolejne możliwości do realizacji kampanii kinowych! W styczniu reklamodawcy mogą wybierać spośród świetnych premier! Na wielkich ekranach jest „Avatar: Istota Wody” Jamesa Camerona, dramat „Fabelmanowie” w reżyserii Stevena Spielberga oraz komedia „Pan Zabawka”. Ponadto do kin wejdą: animacja „Kot  w butach. Ostatnie życzenie”, komedia „Na Twoim miejscu”, „Gra fortuny”, „Niebezpieczni dżentelmeni” czy „Babilon”.

czytaj więcej

Kampania reklamowa marek Rolls-Royce, Aston Martin i McLaren tylko w kinach sieci Multikino!

27.12.2022

23 grudnia w kinach sieci Multikino rozpoczęła się kampania reklamowa „One life. Many lifestyles. One place. Auto Fus.” promująca marki Rolls-Royce, Aston Martin i McLaren. Za produkcją unikalnych na skalę światową spotów, które mogą być pokazywane niezależnie lub jako jeden film, stoi firma Auto Fus Group, prowadząca salony tych najbardziej luksusowych brytyjskich brandów w Polsce.

czytaj więcej