Newsy

Filmowe powroty z urlopów – wrzesień w kinie!

30.08.2016

Wrzesień rozpoczynamy od energetycznej mieszanki kina akcji i komedii romantycznej, bowiem ot o nadchodzi „Pan Idealny”! Ponadto 2. września na ekrany wejdzie dramat „Destrukcja” w reżyserii autora „Witaj w klubie” z Jakiem Gylenhaalem i Naomi Watts w rolach głównych. Oprócz tego wielki powrót Pedro Almodóvara wraz z jego „Julietą”, thriller dla młodzieży „Nerve” oraz propozycja dla najmłodszych – „Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem”.

czytaj więcej

„Legion samobójców” na szczytach box office!

22.08.2016

To już trzeci tydzień z rzędu gdy „Legion samobójców" utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office. W sieci Multikino w pierwsze dwa weekendy sierpnia film był najchętniej wybierany wśród widzów, a w miniony weekend znalazł się w pierwszej trójce pod względem frekwencji.

czytaj więcej

Z zagranicy: Wypadek samochodowy w kinie. Szokująca kampania Volkswagena

11.08.2016

Jak skutecznie zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo używania telefonów komórkowych w trakcie jazdy samochodem? Doskonale poradził sobie z tym Volkswagen. Przeprowadzona przez niego szokująca kampania społeczna w wybranych kinach w Hongkongu z pewnością na długi czas pozostanie w pamięci widzów.

czytaj więcej

Najbardziej wyczekiwane premiery drugiej połowy 2016 roku

28.07.2016

Rekordowa frekwencja w pierwszej połowie 2016 roku oraz plany premierowe na najbliższe sześć miesięcy wskazują, że ilość widzów w kinach przekroczy 45 mln.

czytaj więcej

Rekordowe półrocze w polskich kinach

26.07.2016

W pierwszym półroczu 2016 roku sprzedano ponad 23,5 mln biletów. Według danych Boxoffice.pl ponad milion widzów do kin przyciągnęły cztery produkcje: „Planeta Singli”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Zwierzogród” oraz „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

czytaj więcej