Newsy

Cinema 3D Biała Podlaska w ofercie Multikino Media

04.12.2014

Od grudnia br. w ofercie Multikino Media znalazło się nowo otwarte kino Cinema 3D Biała Podlaska. To 53 lokalizacja w ofercie brokera, jednego z liderów rynku reklamy kinowej.

czytaj więcej

Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie frekwencyjnym sukcesem w 2014 roku

25.11.2014

Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie to cykl filmów koncertowych najpopularniejszych artystów i zespołów. W ramach projektu można zobaczyć premierowo DVD koncertowe, transmisje koncertów lub do tej pory niepublilkowane filmy dokumentalne. Szeroka oferta prezentowanych artystów i różnorodność gatunków muzycznych pozwala każdemu wybrać koncert, który chciałby zobaczyć na kinowym ekranie w jakości HD.

czytaj więcej

Różnorodność gatunku w grudniu w Multikinie

24.11.2014

Grudzień zaczyna się mocnym uderzeniem – „John Wick”. Główny bohater był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. 5 grudnia na ekrany trafi „Love, Rosie” komedia romantyczna o miłości, która zostanie poddana próbie. Czy przetrwa?

czytaj więcej

Podzielmy się wyjątkowym smakiem Kinder Bueno Mini – fotobudki w kinach sieci Multikino

21.11.2014

W kinach sieci Multikino na przełomie listopada i grudnia odbędzie się akcja promocyjna Kinder Bueno Mini - „Podzielmy się wyjątkowym smakiem”.

czytaj więcej

Kampania reklamowa konsoli Microsoft xBox One w kinach z oferty Multikino Media

17.11.2014

W związku z premierą konsoli xBox One w dniach od 1 listopada do 18 grudnia br. w sieci kin Multikino firma Microsoft przeprowadzi kampanię promocyjną swojego najnowszego produktu.

czytaj więcej