Newsy

Czerwcowe premiery na wielkim ekranie!

11.05.2016

Czerwiec w kinie rozpocznie się od pięciu premier filmowych! Już 3 czerwca na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film sensacyjny „Dzień Bastylii”, palestyński dramat „Idol z ulicy”, który jest porównywany do filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, komedia sensacyjna „Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia”, animacja familijna „Jak uratować mamę” oraz polska komedia romantyczna „Kochaj” z Olgą Bołądź, Romą Gąsiorowską oraz Aleksandrą Popławską w rolach głównych.

czytaj więcej

370 nadajników Beacon we wszystkich kinach sieci Multikino

19.04.2016

Sieć kin Multikino, znajdująca się w ofercie Multikino Media, współpracuje obecnie z czołowym dostawcą oprogramowania beaconowego w Europie, firmą Sensorberg oraz korzysta z aplikacji mobilnej Qpony.

czytaj więcej

Branża kinowa triumfuje!

14.04.2016

W pierwszym kwartale 2016 roku sprzedano ponad 15 mln biletów. Wszystko wskazuje na to, że polska branża kinowa ma za sobą najlepszy kwartał od lat. Według danych Boxoffice.pl w pierwszej trójce wśród najchętniej oglądanych filmów od stycznia do marca br. znalazły się: „Planeta Singli”, „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Zwierzogród”.

czytaj więcej

Maj w kinie

11.04.2016

W maju ekrany kinowe zapełnią się niezwykłymi premierami! 6 maja widzowie będą mogli zobaczyć musical #WSZYSTKOGRA w reżyserii Agnieszki Glińskiej i ze zdjęciami nominowanego do Oscara Pawła Edelmana. A to wszystko w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love.

czytaj więcej

Nowa promocja dla użytkowników BLIKA w sieci Multikino

06.04.2016

Polski Standard Płatności wraz z siecią kin Multikino przygotował kolejną niespodziankę dla wszystkich korzystających z płatności mobilnych. Każdy, kto wyda minimum 50 zł na stronie multikino.pl, za pomocą BLIKA, otrzyma voucher, który będzie mógł wymienić na bilet do kina! Promocja obowiązuje od 5 kwietnia do 5 maja 2016 r. 

czytaj więcej