Newsy

Tangle Teezer z fotobudkami – pudełkami dla lalek w formacie XXL – w kinach!

12.07.2023

21 lipca premierę ma film „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. W kinach sieci Multikino film będzie można zobaczyć przedpremierowo już 19 lipca podczas „Kina na Obcasach”. Z okazji premiery marka Tangle Teezer w kilkunastu kinach sieci Multikino zaprezentowała oryginalną fotobudkę - pudełka dla lalek w formacie XXL. Widzowie, którzy wybiorą się do kina, mogę sobie zrobić w nich zdjęcie i wziąć udział w konkursie.

czytaj więcej

Trzy pierwsze pokazy „Kina na Obcasach” za nami!

04.07.2023

W kwietniu cykl „Kino na Obcasach” powrócił do kin sieci Multikino. Tysiące uczestników pokazów filmów w ramach tego wydarzenia zobaczyło „Skołowanych”, „Miłość na nowo” oraz „Bez urazy” i otrzymało upominki od sponsorów: Modivo, eobuwie.pl, HP, RTV Euro AGD, Haier, Ziaja, Coca-Cola, Storytel, Alfofarm, Depil Concept oraz Lavazza.

czytaj więcej

Filmy, których w lipcu nie mogą pominąć reklamodawcy

03.07.2023

Lipiec będzie miesiącem pełnym filmowych emocji! Na wielkich kinowych ekranach widzowie zobaczą między innymi takie hity jak: „Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One” z Tomem Cruisem, „Oppenheimera” w reżyserii Christophera Nolana oraz „Barbie”, którą tylko w Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo 19 lipca!

czytaj więcej

„Super Mario Bros. Film" przekroczył milion widzów!

20.06.2023

Ogromny sukces kolejnej animacji dystrybuowanej w Polsce przez UIP. „Super Mario Bros. Film” jest w kinach od maja, a według danych BoxOffice.pl z 19 czerwca produkcję zobaczyło już ponad milion widzów!

czytaj więcej

TOP3 filmy Dnia Dziecka 2023 roku

06.06.2023

Od 1 do 4 czerwca najmłodsi kinomani świętowali Dzień Dziecka oglądając w kinie filmy familijne oraz animacje. Najchętniej wybierane produkcje minionego weekendu to: „Super Mario Bros. Film”, „Mała Syrenka” oraz „Spider-Man: poprzez Multiwersum”.

czytaj więcej