Newsy

Kolejne Multikino w ofercie brokera reklamowego

24.10.2013

Multikino Media wraz z otwarciem przez spółkę Multikino S.A. 24 października br. multipleksu w Czechowicach-Dziedzicach poszerzyła swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie 48 kin z łączną liczbą 273 ekrany i ponad 11 milionami widzów rocznie.

czytaj więcej

Sony Xperia™ Z1 reklamuje się w sieci Multikino

22.10.2013

4 października br. Sony Mobile Communications rozpoczęło w wybranych kinach z oferty Multikino Media kampanię reklamową wodoodpornego smartfona Xperia™ Z1. Obejmuje ona działania on screenowe oraz innowacyjne standy w ramach off screenu.

czytaj więcej

Jesień? Nie w Multikinie!

07.10.2013

Za oknami jesienna aura, a na wielkim ekranie Multikina gorące premiery! Już w pierwszy weekend listopada widzowie będą mogli zobaczyć „Grę Endera” z Harrisonem Fordem, Benem Kingsley’em oraz Abigail Breslin.

czytaj więcej

Rusza Kongres „Biznes to Rozmowy”

25.09.2013

Już 3 października w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się 5. edycja Kongresu „Biznes to Rozmowy”. Wydarzenie, którego organizatorem jest Netia, w ciągu ostatnich lat stało się jednym z najważniejszych forów wymiany poglądów i doświadczeń z obszarów nowoczesnych technologii i innowacyjnego biznesu.

czytaj więcej

Marcin Duda wzmocnił zespół Multikino Media

12.09.2013

Prężnie rozwijający się broker reklamowy Multikino Media zdecydował się w drugiej połowie 2013 roku wzmocnić swój zespół. We wrześniu br. do spółki dołączył Marcin Duda obejmując stanowisko Key Account Managera.

czytaj więcej