Newsy

Head & Shoulders w kampanii reklamowej on i off screen w kinie

15.04.2014

Od 1 kwietnia firma Firma Procter & Gamble wystartowała z kampanią on screen i off screen szamponu Head & Shoulders w wybranych kinach z oferty Multikino Media.

czytaj więcej

Diverse Extreme z kampanią reklamową on-screen w kinie

14.04.2014

Od 4 kwietnia polska marka odzieżowa Diverse wystartowała z kampanią on-screen Diverse Extreme w całej sieci kin Multikino i Silver Screen.

czytaj więcej

Pokażcie, co macie najlepszego, czyli moda w kinie

11.04.2014

Obszerne korytarze, przytulne foyer, sale projekcyjne. W kinach, a tym bardziej w multipleksach mnóstwo jest miejsca, które aż się prosi, by je wykorzystać do prezentacji różnych produktów i usług.

czytaj więcej

Wargaming.net League The Grand Finals w Multikinie

11.04.2014

Wargaming.net League The Grand Finals jest wydarzeniem, które przyciąga zarówno tych młodszych, jak i starszych graczy. Łączy ich jedno - zainteresowanie World of Tanks. To, co działo się w dniach 4-6 kwietnia w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach, na długo zapadnie w pamięci nie tylko kibicom, ale również zespołom.


czytaj więcej

Dzień niezwykłych idei – po raz piąty w Multikinie

10.04.2014

13 marca 2014 tłum ponad tysiąca otwartych umysłów już po raz piąty opanował Multikino Złote Tarasy. Uczestnicy poszukiwali nowych idei, inspiracji i motywacji do działania. Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod względem formatu i frekwencji, prelekcje były streamingowane na żywo do dodatkowo udostępnionej sali Multikina.

czytaj więcej