Newsy

Dwadzieścia premier filmowych w lutym

27.01.2015

„Dzień z życia blondynki” pierwsza premiera lutego. Bohaterką tej rozbrajającej komedii jest Meghan Miles (Elizabeth Banks), która właśnie miała zły dzień. Traci szansę na awans, rzuca ją chłopak…na szczęście może liczyć na przyjaciółki, które organizują jej szalony wieczór w klubie.

czytaj więcej

Gala z okazji 20-lecia Makro w Polsce w 19 kinach sieci Multikino

15.01.2015

W dniu 23 października 2014 r. w 19 kinach sieci Multikino miała miejsce gala  z okazji 20-lecia istnienia firny MAKRO Cash & Carry w Polsce oraz 50-lecia METRO Cash & Carry. W gali transmitowanej  przez Internet z Multikina Złote Tarasy do 18 kin uczestniczyło łącznie ponad 3000 pracowników MAKRO. Po części oficjalnej odbyła się impreza taneczna.

czytaj więcej

Środy z Orange przez kolejne dwa lata w Multikinie

09.01.2015

Klienci Orange wraz z przyjaciółmi i bliskimi będą mogli przez kolejne dwa lata korzystać ze Śród z Orange w sieci kin Multikino. Orange i Multikino podpisały umowę przedłużającą współpracę do końca 2016 roku.

czytaj więcej

Premiery filmowe w Multikinie na Nowy Rok

23.12.2014

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze – „Dzikie historie” od 2 stycznia w kinach.

czytaj więcej

Nowa odsłona aplikacji Multikino od SkyCash

18.12.2014

Nowa, udoskonalona wersja (3.0) aplikacji Multikino od SkyCash jest już dostępna. Pozwala ona jeszcze szybciej przeglądać repertuar kina, oglądać zwiastuny filmów oraz kupować bilety za pomocą smartfonu. Aplikacja Multikino jest darmowa i dostępna na smartfony z systemami Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone.

czytaj więcej