Newsy

Multikino jako jedyna sieć kinowa będzie transmitować Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn

22.08.2014

Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Multikino jako jedyna sieć kinowa będzie transmitować Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, organizowanych po raz pierwszy w Polsce.  Wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie – w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 10 kinach sieci Multikino.

czytaj więcej

Jesienne premiery we wrześniu w kinie

22.08.2014

Jesienny repertuar zacznie się od thrillera opowiadającego o dwojgu archeologach, poszukujących tajemniczego artefaktu w paryskich katakumbach. – „Jako w piekle, tak i na Ziemi”.

czytaj więcej

32 kina sieci Multikino w ofercie brokera reklamowego

22.08.2014

Multikino S.A. 5 września br. uruchomi multipleks w Olsztynie. Wraz z rozpoczęciem jego działalności spółka Multikino Media poszerzy swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie 52 kin z łączną liczbą 302 ekranów.

czytaj więcej

Ponad 1300 osób obejrzało w kinie na żywo relacje z rozgrywek League of Legends

04.08.2014

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce transmitowała rozgrywki League of Legends, jednej z najpopularniejszych gier komputereowych na świecie. Udało się to dzięki współpracy sieci kin Multikino z marką Sprite i producentem gry, firmą Riot Games.

czytaj więcej

Karta Multikino Unlimited dla klientów NC+

21.07.2014

Platforma nc+ wprowadza wyjątkową ofertę dla miłośników kina. Specjalnie dla abonentów nc+ przygotowana została karta „Multikino Unlimited”. W ramach abonamentu karta upoważnia do pobrania jednego biletu do kina dziennie, 7 dni w tygodniu, przez okres trwania kontraktu, bez dodatkowych opłat. Karta „Multikino Unlimited” uznawana będzie w 31 kinach sieci Multikino.

czytaj więcej