Newsy

Multikino i Mastercard to Twoja wygoda w kinie!

01.10.2020

Multikino, należące do oferty Multikino Media, ponownie we współpracy z Mastercard przygotowało dla kinomanów nową promocję. Osoby posiadające kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass od 25 września br. mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino.

czytaj więcej

Kolejny rekord w polskich kinach!

29.09.2020

Ostatni weekend września to w polskich kinach kolejny wzrost frekwencji! Według danych BoxOffice.pl od 25 do 27 września kina odwiedziło ponad 350 tys. widzów!

czytaj więcej

Widzowie wracają! Rekordowy weekend w polskich kinach!

24.09.2020

W ostatnich tygodniach frekwencja w kinach wzrasta wraz z pojawianiem się na wielkim ekranie nowych tytułów filmowych jak „Tenet”, „Pętla”, „Mulan” oraz jeden z najgłośniejszych filmów tej jesieni „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. W miniony weekend polskie kina odnotowały najwyższą frekwencję od czasu lockdownu!

czytaj więcej

Polskie kino wraca do gry!

04.09.2020

W tym roku jesień kinie rozpocznie się bardzo intensywnie! Widzowie zobaczą na wielkim ekranie wiele wyczekiwanych polskich premier!

czytaj więcej

20 listopada odbędzie się premiera nowych przygód Jamesa Bonda!

02.09.2020

Premiera filmu „Nie czas umierać” została przesunięta z powodu pandemii. Dystrybutor filmu potwierdził, że w Polsce produkcja wejdzie do kina 20 listopada br.

czytaj więcej