Newsy

Filmowy lipiec w kinach!

28.06.2021

W tym roku w lipcu na wielkim ekranie pojawią się produkcje, na które wszyscy czekali! Premierę będą miały między innymi: „Czarna Wdowa” Marvela, horror „Escape Room: Najlepsi z najlepszych”, film przygodowy „Wyprawa do dżungli” oraz animacja „Raya i ostatni smok”.

czytaj więcej

Rozpoczyna się kampania edukacyjna „Bezpieczny powrót do Multikina"!

28.05.2021

W piątek 28 maja w kinach sieci Multikino odbędą się pierwsze seanse filmowe. Wraz z projekcjami rozpocznie się kampania edukacyjna dotycząca „Bezpiecznego powrotu do Multikina”, w którą zaangażował się lek. Łukasz Durajski.

czytaj więcej

28 maja Multikino i Cinema3D przywitają widzów bogatym repertuarem filmowym!

27.05.2021

W piątek 28 maja działalność wznowią wszystkie kina sieci Multikino i Cinema3D. Widzowie stęsknieni za magią wielkiego ekranu znajdą w repertuarze kilkanaście tytułów filmowych, w tym aż siedem premier oraz sześć produkcji przedpremierowo!

 

czytaj więcej

Kina wznawiają działalność w reżimie sanitarnym

27.05.2021

Po ponownym otwarciu sieci Multikino i Cinema3D, które znajdują się w naszej ofercie, w sali kinowej będzie mogło być zajętych 50% miejsc, a o zachowanie dystansu między widzami automatycznie zadba system biletowy.

czytaj więcej

Od 28 maja kina w Polsce będą otwarte!

29.04.2021

Od soboty, 28 maja w kinach sieci Multikino i Cinema3D, należących do oferty Multikino Media, odbędą się pierwsze seanse filmowe.

czytaj więcej