Newsy

#Barbenheimer przyciągnął setki tysięcy widzów do kin w Polsce!

26.07.2023

To był najgorętszy weekend w kinach na całym świecie! 21 lipca premierę miał  film „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych oraz „Oppenheimer” w reżyserii Christophera Nolana.  W polskich kinach według danych BoxOffice.pl oraz danych dystrybutora UIP #Barbenheimer przyciągnął do kin ponad 700 tys. osób!

czytaj więcej

Ponad pół miliona widzów na animacji „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film”

24.07.2023

„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” trafił do kin na początku lipca. Według danych BoxOffice.pl z 24 lipca animację zobaczyło w Polsce już ponad 540 tys. widzów.

czytaj więcej

Tangle Teezer z fotobudkami – pudełkami dla lalek w formacie XXL – w kinach!

12.07.2023

21 lipca premierę ma film „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. W kinach sieci Multikino film będzie można zobaczyć przedpremierowo już 19 lipca podczas „Kina na Obcasach”. Z okazji premiery marka Tangle Teezer w kilkunastu kinach sieci Multikino zaprezentowała oryginalną fotobudkę - pudełka dla lalek w formacie XXL. Widzowie, którzy wybiorą się do kina, mogę sobie zrobić w nich zdjęcie i wziąć udział w konkursie.

czytaj więcej

Trzy pierwsze pokazy „Kina na Obcasach” za nami!

04.07.2023

W kwietniu cykl „Kino na Obcasach” powrócił do kin sieci Multikino. Tysiące uczestników pokazów filmów w ramach tego wydarzenia zobaczyło „Skołowanych”, „Miłość na nowo” oraz „Bez urazy” i otrzymało upominki od sponsorów: Modivo, eobuwie.pl, HP, RTV Euro AGD, Haier, Ziaja, Coca-Cola, Storytel, Alfofarm, Depil Concept oraz Lavazza.

czytaj więcej

Filmy, których w lipcu nie mogą pominąć reklamodawcy

03.07.2023

Lipiec będzie miesiącem pełnym filmowych emocji! Na wielkich kinowych ekranach widzowie zobaczą między innymi takie hity jak: „Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One” z Tomem Cruisem, „Oppenheimera” w reżyserii Christophera Nolana oraz „Barbie”, którą tylko w Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo 19 lipca!

czytaj więcej