„OFFowe czwartki ze Storytel” mają już pół roku! Data publikacji: 11.09.2023

Za nami pół roku projektu „OFFowe czwartki ze Storytel". Festiwalowe i niekomercyjne kino od marca br. na stałe zagościło we wszystkich kinach sieci Multikino i przyciągnęło przed wielkie ekrany kilkanaście tysięcy widzów. Stałym partnerem pokazów oraz sponsorem jest Storytel.

W tym roku w kinach sieci Multikino, znajdujących się w ofercie brokera reklamy kinowej Multikino Media, rozpoczął się projekt „OFFowe czwartki ze Storytel”. Wystartował w marcu br. i odbywa się we wszystkich 45 kinach sieci Multikino w Polsce. W ciągu sześciu miesięcy uczestnicy cyklicznych projekcji zobaczyli prawie 30 docenionych na całym świecie filmów. Tytuły, które zgromadziły największą widownię, to: „2001: ODYSEJA KOSMICZNA”, „KOCHANICA KRÓLA JEANNE DU BARRY” oraz „MÓJ SASIAD ADOLF”.

W ramach tej współpracy Storytel od sześciu miesięcy oferuje 25% zniżki na bilety do Multikina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć produkcję „Głowa do wycierania” (21.09), „Saint Omer” (28.09), „ABBA: The Movie - Fan Event" (5.10), „Poprzednie życie" (12.10), „2001: Odyseja kosmiczna" (19.10), „Noc żywych trupów" (26.10). Natomiast 19 października ponownie zostanie pokazany tytuł najchętniej oglądany w pierwszym półroczu cyklu, czyli kultowy film Stanleya Kubricka „2001: Odyseja kosmiczna”!