Newsy

32 kina sieci Multikino w ofercie brokera reklamowego

22.08.2014

Multikino S.A. 5 września br. uruchomi multipleks w Olsztynie. Wraz z rozpoczęciem jego działalności spółka Multikino Media poszerzy swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie 52 kin z łączną liczbą 302 ekranów.

czytaj więcej

Ponad 1300 osób obejrzało w kinie na żywo relacje z rozgrywek League of Legends

04.08.2014

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce transmitowała rozgrywki League of Legends, jednej z najpopularniejszych gier komputereowych na świecie. Udało się to dzięki współpracy sieci kin Multikino z marką Sprite i producentem gry, firmą Riot Games.

czytaj więcej

Karta Multikino Unlimited dla klientów NC+

21.07.2014

Platforma nc+ wprowadza wyjątkową ofertę dla miłośników kina. Specjalnie dla abonentów nc+ przygotowana została karta „Multikino Unlimited”. W ramach abonamentu karta upoważnia do pobrania jednego biletu do kina dziennie, 7 dni w tygodniu, przez okres trwania kontraktu, bez dodatkowych opłat. Karta „Multikino Unlimited” uznawana będzie w 31 kinach sieci Multikino.

czytaj więcej

Kino Luna w ofercie firmy Multikino Media

17.07.2014

Od dnia 18 lipca 2014 r. do oferty sprzedaży reklamy kinowej Multikino Media dołączyło Kino Luna. Do tej pory w ofercie firmy znajdowało się 50 kin, 31 z tej liczby to kina sieci Multikino, z łączną liczbą 291 ekranów.

czytaj więcej

Premierowy sierpień w kinie

17.07.2014

Na początek gorącego sierpnia, gorąca komedia „Sekstaśma”. Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. I zaczyna się wyścig z czasem.

czytaj więcej