Newsy

Filmowe podsumowanie i noworoczne blockbustery

04.12.2013

Widzowie sieci Multikino od stycznia do listopada 2013 roku najchętniej oglądali na wielkim ekranie pierwszą część najnowszej trylogii Petera Jacksona „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz dwie polskie produkcje: „Drogówkę” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego oraz „Wałęsa. Człowiek z nadziei” w reżyserii Andrzeja Wajdy.

czytaj więcej

Joanna Oczkowska i Klaudia Grabarczyk awansują w Multikino Media

04.12.2013

Z początkiem grudnia br. Joanna Oczkowska awansowała na stanowisko Zastępcy Dyrektora Biura Reklamy Multikino Media ds. sprzedaży i negocjacji, a Klaudia Grabarczyk na Zastępcę Dyrektora Biura Reklamy Multikino Media ds. operacyjnych.

czytaj więcej

Filmowy grudzień w Multikinie!

19.11.2013

Koniec 2013 roku w kinach sieci Multikino będzie obfitował w najlepsze premiery! Już 6grudnia premiera thrillera „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa” w reżyserii Spike’a Lee.

czytaj więcej

Las Vegas Power Energy Drink tym razem w kinowych barach

18.11.2013

Las Vegas Power Energy Drink ponownie skorzystało z oferty Multikino Media. Tym razem poza kampanią reklamową on screen i off screen producent napoju energetycznego Las Vegas Power Energy Drink zdecydował się na sprzedaż swojego produktu w barach kinowych całej sieci Multikino.

czytaj więcej

30 kin sieci Multikino w ofercie brokera reklamowego

12.11.2013

Multikino S.A. 9 listopada br. uruchomiło multipleks w Lublinie. Wraz z rozpoczęciem jego działalności spółka Multikino Media poszerzyła swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie obecnie 49 kin z łączną liczbą 281 ekranów.

czytaj więcej