Newsy

Nowe kino w ofercie Multikino Media

01.03.2013

Multikino Media wraz z otwarciem przez spółkę Multikino S.A. 15 marca br. multipleksu w Tychach poszerzy swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie 47 kin z łączną liczbą 271 ekranów i ponad 11 milionami widzów rocznie.

czytaj więcej

Transfer do formatu DCP gratis tylko w Multikino Media

28.01.2013

Broker reklamowy Multikino Media jako pierwszy w Polsce oferuje swoim wszystkim klientom w cenie kampanii on screen w kinie transfer materiałów reklamowych do formatu paczki DCP.

czytaj więcej

Multikino Media rozpoczyna współpracę z Youngers

22.01.2013

Spółka Multikino Media rozpoczęła współpracę z Agencją Youngers polegającą  na wspólnym pozyskiwaniu partnerów oraz sponsorów do projektów specjalnych realizowanych w sieci kin Multikino oraz na współtworzeniu projektów dedykowanych konkretnym reklamodawcom.

czytaj więcej

Kolejna sieć kin w ofercie Multikino Media

14.01.2013

Reklamodawcy wykupujący w Multikino Media kampanię on i off-screen od stycznia br. mogą ze swoim przekazem dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Do oferty brokera reklamowego dołączyły multipleksy czwartej największej sieci kin w Polsce – Cinema 3D.

czytaj więcej

2 bilety w cenie 1 na koncerty i ENEMEFY z magazynem Multikino&Gala”

14.01.2013

Jeżeli planujesz wybrać się na koncert Coldplay lub ENEMEF: TarantiNOC pamiętaj, że z magazynem „Multikino&Gala” kupisz na oba wydarzenia dwa bilety w cenie jednego! Ponadto „Multikino&Gala” to aż 68 stron o nowych produkcjach i najpopularniejszych aktorach. A to wszystko za jedyne 1,5 zł.

czytaj więcej