Newsy

Premiery filmowe w Multikinie na Nowy Rok

23.12.2014

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze – „Dzikie historie” od 2 stycznia w kinach.

czytaj więcej

Nowa odsłona aplikacji Multikino od SkyCash

18.12.2014

Nowa, udoskonalona wersja (3.0) aplikacji Multikino od SkyCash jest już dostępna. Pozwala ona jeszcze szybciej przeglądać repertuar kina, oglądać zwiastuny filmów oraz kupować bilety za pomocą smartfonu. Aplikacja Multikino jest darmowa i dostępna na smartfony z systemami Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone.

czytaj więcej

Cinema 3D Biała Podlaska w ofercie Multikino Media

04.12.2014

Od grudnia br. w ofercie Multikino Media znalazło się nowo otwarte kino Cinema 3D Biała Podlaska. To 53 lokalizacja w ofercie brokera, jednego z liderów rynku reklamy kinowej.

czytaj więcej

Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie frekwencyjnym sukcesem w 2014 roku

25.11.2014

Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie to cykl filmów koncertowych najpopularniejszych artystów i zespołów. W ramach projektu można zobaczyć premierowo DVD koncertowe, transmisje koncertów lub do tej pory niepublilkowane filmy dokumentalne. Szeroka oferta prezentowanych artystów i różnorodność gatunków muzycznych pozwala każdemu wybrać koncert, który chciałby zobaczyć na kinowym ekranie w jakości HD.

czytaj więcej

Różnorodność gatunku w grudniu w Multikinie

24.11.2014

Grudzień zaczyna się mocnym uderzeniem – „John Wick”. Główny bohater był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. 5 grudnia na ekrany trafi „Love, Rosie” komedia romantyczna o miłości, która zostanie poddana próbie. Czy przetrwa?

czytaj więcej