Newsy

Ponad pół miliona widzów zobaczył film „Wonka”

28.12.2023

„Wonka” trafił do kina 14 grudnia, a już 6 grudnia oraz w weekend 9-10 grudnia miał pierwsze pokazy przedpremierowe. Według danych BoxOffice.pl produkcję zobaczyło już ponad 557 tysięcy widzów!

czytaj więcej

Multikino Media – najlepsze biuro reklamy w branży kinowej!

04.12.2023

4 grudnia br. „Media Marketing Polska” ogłosił wyniki tegorocznego badania satysfakcji klienta realizowanego przez Kantar. Multikino Media uzyskało najwyższą ocenę ogólną i jest najlepszym biurem reklamy w branży kinowej!

czytaj więcej

Największe hity grudnia!

01.12.2023

W grudniu w repertuarze kin zrobi się bardzo kolorowo i bajkowo, a to za sprawą takich premier jak animacja „Trolle 3” oraz „Wonka”! Ponadto na wielkim ekranie będzie można zobaczyć „Aquamana i zaginione królestwo”, „Ferrari” z Adamem Driverem i Penelope Cruz oraz przedpremierowo „Akademię Pana Kleksa”.

czytaj więcej

Jarosław Szymajda awansował na Head of Key Clients w Multikino Media

22.11.2023

W październiku 2023 r. Jarosław Szymajda awansował na stanowisko Head of Key Clients w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.

czytaj więcej

Film „Chłopi” z milionem widzów!

07.11.2023

Wykonana w technice animacji malarskiej produkcja „Chłopi” jest najchętniej oglądanym w kinach polskim filmem w 2023 roku! 6 listopada dystrybutor NEXT FILM poinformował, że produkcję zobaczyło już na wielkim ekranie ponad milion widzów!

czytaj więcej