Newsy

Największe hity grudnia!

01.12.2023

W grudniu w repertuarze kin zrobi się bardzo kolorowo i bajkowo, a to za sprawą takich premier jak animacja „Trolle 3” oraz „Wonka”! Ponadto na wielkim ekranie będzie można zobaczyć „Aquamana i zaginione królestwo”, „Ferrari” z Adamem Driverem i Penelope Cruz oraz przedpremierowo „Akademię Pana Kleksa”.

czytaj więcej

Jarosław Szymajda awansował na Head of Key Clients w Multikino Media

22.11.2023

W październiku 2023 r. Jarosław Szymajda awansował na stanowisko Head of Key Clients w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.

czytaj więcej

Film „Chłopi” z milionem widzów!

07.11.2023

Wykonana w technice animacji malarskiej produkcja „Chłopi” jest najchętniej oglądanym w kinach polskim filmem w 2023 roku! 6 listopada dystrybutor NEXT FILM poinformował, że produkcję zobaczyło już na wielkim ekranie ponad milion widzów!

czytaj więcej

Już ponad milion widzów zobaczyło „Psi Patrol: Wielki Film”!

03.11.2023

„Psi Patrol: Wielki Film” miał premierę  13 października br.  Według danych dystrybutora UIP z 30 października animację zobaczyło już ponad milion widzów!

czytaj więcej

Listopad w kinach będzie bardzo różnorodny!

30.10.2023

W listopadzie każdy z widzów i reklamodawców znajdzie na wielkim ekranie kin film dla siebie i swojej kampanii! Zaczynając od premiery „Marvels”, przez komedię romantyczną „Uwierz w Mikołaja” i „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, a kończąc na „Napolenie” w reżyserii Ridleya Scotta.

czytaj więcej