Newsy

L’Oreal: YSL Sport z kampanią reklamową on screen w kinie

03.06.2014

Od 30 maja firma Firma L’Oreal wystartowała z kampanią on screen dla brandu L’Homme Sport YvesSaintLaurent we wszystkich kinach Multikino i Silver Screen z oferty Multikino Media.

czytaj więcej

Woda mineralna dzwoni jak Sony Xperia

21.05.2014

Nietypowe działania offscreen to największe wyzwanie dla agencji reklamowych. A przeprowadzenie akcji pod sponsora idealnie wpisującej się w temat filmu nie zawsze jest tak prosto.

czytaj więcej

Szósta edycja konferencji dla programistów Geecon w Multikinie

21.05.2014

W dniach 14-16.05.2014 w krakowskim Multikinie mieliśmy przyjemność zorganizowania po raz kolejny, szóstej już edycji konferencji Geecon.

czytaj więcej

„Przegryź z Tarczyńskim” w Multikinie, czyli początek strategicznej współpracy marki Tarczyński z Multikino Media

14.05.2014

Firma Tarczyński S.A. rozpoczęła bliską współpracę z siecią kin Multikino. Od kwietnia najlepsze produkty marki Tarczyński dostępne są w barach kinowych. W ofercie znajdują się Parówki z Szynki oraz flagowe Kabanosy Exclusive Tarczyński, marki nr 1 w Polsce w kategorii kabanosów.

czytaj więcej

Gorący czerwiec w kinie

06.05.2014

Czerwiec zaczyna się mocnym uderzeniem. W pierwszy piątek miesiąca do kin trafi „Bardzo poszukiwany człowiek”, film opisuje szczegóły amerykańskiej wojny z terroryzmem za czasów administracji Georga W. Busha oraz metody prania brudnych pieniędzy.

czytaj więcej