Newsy

Wielkie filmowe premiery już w maju w kinach!

27.04.2023

Majowe premiery filmowe, których nie mogą pominąć reklamodawcy to: „Strażnicy galaktyki vol. 3”, francuska produkcja „Trzej muszkieterowie: D'artagnan”, „Szybcy i wściekli 10” oraz „Super Mario Bros. Film” i „Mała Syrenka”.

czytaj więcej

Reklama kinowa na pierwszym miejscu!

25.04.2023

Badanie opublikowane przez największego brokera reklamy kinowej na świecie, National CineMedia (NCM®) wykazało, że reklamy wyświetlane w kinach zajmują pierwsze miejsce pod względem skupienia uwagi konsumentów w porównaniu ze wszystkimi innymi platformami wideo. Reklama kinowa jest najlepszym medium dla marek, aby dotrzeć i zaangażować młodą i różnorodną publiczność. W kinie uwaga skupiona na reklamach jest od 4 do 7 razy wyższa niż we wszystkich innych kanałach wideo.

czytaj więcej

Cykl „Kino na Obcasach” w Multikinie powrócił z ośmioma sponsorami

13.04.2023

Modivo, eobuwie.pl, HP, RTV Euro AGD, Haier, Ziaja, Coca-Cola oraz Storytel zostali sponsorami cyklu „Kino na Obcasach”, który 12 kwietnia powrócił do kin sieci Multikino. Pierwszym filmem, który zobaczyły uczestniczki był przedpremierowy pokaz „Skołowanych”. Kolejna edycja już 15 maja z przedpremierowym pokazem filmu „Miłość na nowo”.

czytaj więcej

TOP3 filmy pierwszego kwartału 2023 roku

11.04.2023

Według danych BoxOffice.pl oraz analiz Multikino Media w 1Q 2023 roku filmy, które zgromadziły największą widownię to: „Avatar: Istota Wody”, „Kot w butach. Ostatnie życzenie” oraz „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”.


czytaj więcej

Filmowy kwiecień w kinach!

03.04.2023

W kwietniu na widzów i reklamodawców czekają między innymi: „Air”, „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, „Skołowani”, „Czarodziejski flet” oraz „Piękna katastrofa”.

czytaj więcej