Newsy

Polska złota jesień... w kinach! Na te filmy zaklepujcie wieczory [LISTA]

01.10.2018

Od kilku lat w polskim kinie dzieje się dobrze. Widzowie zaczynają doceniać produkcje rodzimych twórców, szturmując wręcz kina. Końcówka tego roku obfitować będzie w polskie premiery kinowe, o których będzie głośno.

czytaj więcej

Te kampanie odbiorcy są skłonniejsi zapamiętać osiem razy lepiej niż wideo online

20.09.2018

Czy możemy mieć pewność, że odbiorca przeczyta nasz artykuł sponsorowany lub podczas emisji naszej reklamy w TV nie wyjdzie do innego pokoju? Nie możemy. I właśnie dlatego coraz atrakcyjniejszą formą przekazu staje się virtual reality. Na czym polega jej przewaga i co warto o niej wiedzieć, opowiada Marcin Duda, head of digital w Multikino Media.

czytaj więcej

Pufa dla Malucha

10.09.2018

Przyjdź z maluchem do Multikina i skorzystaj z wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju Pufy Akuku, dzięki której oglądanie seansów w Multikinie stanie się dla Twojego dziecka jeszcze większą przyjemnością!

czytaj więcej

Teatry w Multikinie !

30.08.2018

Multikino i British Council kontynuują strategiczną współpracę przy realizacji pokazów spektakli brytyjskich na wielkim ekranie

czytaj więcej

Mamma Mia: Here We Go Again!

02.07.2018

Multikino zaprasza na przedpremierowe pokazy „Mamma Mia: Here We Go Again!”, które odbędą się 20, 21 i 22 lipca, a także 24 lipca w ramach Kina na Obcasach.

czytaj więcej