Newsy

Filmowe hity od czerwca w kinach!

01.06.2023

„Spider-Man: Poprzez multiwersum”, „Transformers. Przebudzenie bestii”, „The Flash” oraz „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” to filmowe hity czerwca z doborową obsadą. Na te produkcje widzowie czekali od lat.

czytaj więcej

254 tysiące widzów na najnowszym filmie Marvela!

09.05.2023

Od 4 maja w polskich kinach widzowie mogli oglądać najnowszą produkcję Marvel Studios „Strażnicy Galaktyki Volume 3"! Według danych BoxOffice.pl finałową część przygód Petera, Gamory, Draxa, Nebuli, Mantis, Groota oraz Rocketa zobaczyło w Polsce już ponad 254 tysiące widzów! 

czytaj więcej

Wielkie filmowe premiery już w maju w kinach!

27.04.2023

Majowe premiery filmowe, których nie mogą pominąć reklamodawcy to: „Strażnicy galaktyki vol. 3”, francuska produkcja „Trzej muszkieterowie: D'artagnan”, „Szybcy i wściekli 10” oraz „Super Mario Bros. Film” i „Mała Syrenka”.

czytaj więcej

Reklama kinowa na pierwszym miejscu!

25.04.2023

Badanie opublikowane przez największego brokera reklamy kinowej na świecie, National CineMedia (NCM®) wykazało, że reklamy wyświetlane w kinach zajmują pierwsze miejsce pod względem skupienia uwagi konsumentów w porównaniu ze wszystkimi innymi platformami wideo. Reklama kinowa jest najlepszym medium dla marek, aby dotrzeć i zaangażować młodą i różnorodną publiczność. W kinie uwaga skupiona na reklamach jest od 4 do 7 razy wyższa niż we wszystkich innych kanałach wideo.

czytaj więcej

Cykl „Kino na Obcasach” w Multikinie powrócił z ośmioma sponsorami

13.04.2023

Modivo, eobuwie.pl, HP, RTV Euro AGD, Haier, Ziaja, Coca-Cola oraz Storytel zostali sponsorami cyklu „Kino na Obcasach”, który 12 kwietnia powrócił do kin sieci Multikino. Pierwszym filmem, który zobaczyły uczestniczki był przedpremierowy pokaz „Skołowanych”. Kolejna edycja już 15 maja z przedpremierowym pokazem filmu „Miłość na nowo”.

czytaj więcej