Newsy

Film „Johnny” zobaczyło już ponad 100 tys. widzów!

28.09.2022

23 września br. premierę miał film o ks. Kaczkowskim „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem w tytułowej roli oraz Piotrem Trojanem, który zagrał Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. Według danych BoxOffice.pl z 27 września br. film w Polsce obejrzało już ponad 100 tys. widzów.

czytaj więcej

„Minionki: wejście Gru” na drodze do 3 milionów widzów!

08.09.2022

Animacja „Minionki: wejście Gru” jest na wielkich kinowych ekranach już ponad dwa miesiąca i cały czas ustanawia frekwencyjne suckesy! Według danych dystrybutora z 8 września br. animację zobaczyło w Polsce już ponad 2,8 mln widzów.


czytaj więcej

We wrześniu polskie filmy opanują kina

06.09.2022

Wakacje dobiegają końca, ale w kinach liczba premier nie maleje. We wrześniu na widzów czekają świetne produkcje, a większość z nich, to polskie filmy zaczynając od „Kryptonimu Polska” z Borysem Szycem, przez komedię „Zołza” z Małgorzatą Kożuchowską, film o księdzu Kaczkowskim „Johnny” a kończąc na autobiografii Patryka Vegi „Niewidzialna wojna”.


czytaj więcej

Największe premiery sierpnia

02.08.2022

W sierpniu na widzów czekają świetne filmowe premiery zaczynając od „Bullet Train” z Bradem Pittem, przez komedię obyczajową „Każdy wie lepiej”, horror „Nie!”, a kończąc na produkcjach familijnych, między innymi: „Lena i Śnieżek”, „Kurozając i zagadka chomika ciemności”, „Pies w rozmiarze XXL” oraz „Jak zostałem Samurajem”.

czytaj więcej

„Thor: Miłość i grom" na drodze do miliona widzów!

26.07.2022

Po ponad dwóch tygodniach od premiery najnowszy film Marvela „Thor: Miłość i grom” przekroczył frekwencję 660 tysięcy widzów.

czytaj więcej