Newsy

Widzowie wracają! Rekordowy weekend w polskich kinach!

24.09.2020

W ostatnich tygodniach frekwencja w kinach wzrasta wraz z pojawianiem się na wielkim ekranie nowych tytułów filmowych jak „Tenet”, „Pętla”, „Mulan” oraz jeden z najgłośniejszych filmów tej jesieni „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. W miniony weekend polskie kina odnotowały najwyższą frekwencję od czasu lockdownu!

czytaj więcej

Polskie kino wraca do gry!

04.09.2020

W tym roku jesień kinie rozpocznie się bardzo intensywnie! Widzowie zobaczą na wielkim ekranie wiele wyczekiwanych polskich premier!

czytaj więcej

20 listopada odbędzie się premiera nowych przygód Jamesa Bonda!

02.09.2020

Premiera filmu „Nie czas umierać” została przesunięta z powodu pandemii. Dystrybutor filmu potwierdził, że w Polsce produkcja wejdzie do kina 20 listopada br.

czytaj więcej

„TENET” przyciągnął widzów do kin!

01.09.2020

26 sierpnia br. premierę miał najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”. To pierwszy hollywoodzki blockbuster, który wszedł na wielki ekran w Polsce i na świecie, po ponownym otwarciu kin.

czytaj więcej

TOP3 najchętniej oglądanych filmów w lipcu 2020!

10.08.2020

Multikino od 19 czerwca br. sukcesywnie otwierało swoje kina, a widzowie tęskniący za kinowymi emocjami i oglądaniem filmów na wielkim ekranie w ostatnich tygodniach mogli  zobaczyć premiery filmowe, seanse przedpremierowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

czytaj więcej