Newsy

Już ponad milion widzów zobaczyło „Psi Patrol: Wielki Film”!

03.11.2023

„Psi Patrol: Wielki Film” miał premierę  13 października br.  Według danych dystrybutora UIP z 30 października animację zobaczyło już ponad milion widzów!

czytaj więcej

Listopad w kinach będzie bardzo różnorodny!

30.10.2023

W listopadzie każdy z widzów i reklamodawców znajdzie na wielkim ekranie kin film dla siebie i swojej kampanii! Zaczynając od premiery „Marvels”, przez komedię romantyczną „Uwierz w Mikołaja” i „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, a kończąc na „Napolenie” w reżyserii Ridleya Scotta.

czytaj więcej

Specjalny pokaz filmu „Święto ognia” z twórcami!

18.10.2023

19 października w warszawskim Multikinie Ursynów Fundacja Między Niebem a Ziemią organizuje specjalny pokaz filmu „Święto ognia”. Po projekcji filmu odbędzie się panel z udziałem twórców filmu i rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.

czytaj więcej

Frekwencyjny Sukces Święta Kina 2023!

05.10.2023

8. edycja Święta Kina już za nami. Według wstępnych szacunków 30 września kina w Polsce, które wzięły udział w akcji sprzedały ponad 550 tys. biletów. Około 40% biletów sprzedano na filmy polskie. Podczas całego weekendu we wszystkich kinach sprzedano ponad 1 milion biletów, to o około 60% więcej niż w poprzedzający weekend.

czytaj więcej

Taylor Swift opanuje wielkie kinowe ekrany!

04.10.2023

Blockbustery to nie jedyne repertuarowe propozycje dla widzów i reklamodawców. Kontent alternatywny przyciąga do kin na całym świecie rzesze fanów spektakli teatralnych, oper, koncertów czy wydarzeń sportowych. Jednym z przykładów jest „The Eras Tour”! Fani Taylor Swift już szykują się na koncerty w październiku i w listopadzie we wszystkich kinach sieci Multikino!

czytaj więcej