Newsy

Multikino Media. Reklama MOVIE! - broker reklamowy kontynuuje kampanię wizerunkową

17.03.2014

Multikino Media w marcu br. rozpoczęło kontynuację kampanii wizerunkowej „Multikino Media. Reklama MOVIE”. W ramach działań promocyjnych spółka ponownie prezentuje, w nawiązaniu do największych hitów filmowych, powody, dla których warto wybrać reklamę w kinach z jej oferty.

czytaj więcej

Z zagranicy: Jak rozbawić zwykłym światłem

17.03.2014

Co się dzieje w kinie, kiedy widzowie zajmą już miejsca i za chwilę ma się zacząć seans? Na widowni gasną światła, robi się ciemno. Nawet tak banalne wydawałoby się zjawisko można inteligentnie wykorzystać w reklamie. Jak to się robi, pokazała agencja Demner/Merlicek & Bergmann z Wiednia.

czytaj więcej

Konferencja „Nowe Otwarcie VELUX”

13.03.2014

6 i 7 marca br. w 14 kinach sieci Multikino odbyła się oficjalna premiera nowej oferty firmy VELUX na rok 2014,  podczas której branży budowlanej zaprezentowano całą gamę okien dachowych. A wszystko odbyło się w nietypowej – kinowej oprawie, podkreślającej przełomowy charakter wydarzenia.

czytaj więcej

Konferencja „Poznaj nowego Maka Pro” w Multikinie Złote Tarasy

13.03.2014

6 marca br. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się konferencja firmy Sad Sp. z o.o., właściciela salonów iSpot Apple Premium Reseller, podczas której profesjonaliści zaprezentowali możliwości nowego Maka Pro.

czytaj więcej

Z zagranicy: Wielbłąd GEICO rozrabia w kinie

12.03.2014

Martin Agency z Richmond w USA przygotowała w maju 2013 r. ciekawe spoty dla największej firmy ubezpieczającej samochody w USA, GEICO z grupy Berkshire Hathaway Warrena Buffetta.

czytaj więcej