Dwa samochody od firmy Fiat Auto Poland do wygrania w Multikinie Data publikacji: 13.02.2015

 

Po pozytywnym odbiorze zeszłorocznej akcji Fiata Auto Poland i Multikina, współpraca pomiędzy firmami będzie kontynuowana również w 2015 roku oraz rozszerzona o dodatkowe projekty specjalne. Kino na Obcasach, Koncerty na Wielkim Ekranie, Sztuka Brytyjska na  Dużym Ekranie oraz Kocham Kino w Multikinie to nie tylko gwarancja świetnej zabawy, filmowych emocji, ale również możliwość zdobycia Fiata500X lub Jeepa Renegade. Akcja trwa od 1 lutego do 30 listopada 2015 r.

Zeszłoroczna akcja firmy Fiat Auto Poland i Multikina cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestniczek cyklu Kino na Obcasach, dlatego sponsor podjął decyzję kontynuacji współpracy, a nawet rozszerzenie jej o trzy kolejne projekty: Koncerty na Wielkim Ekranie, Sztuka Brytyjska na Dużym Ekranie oraz Kocham Kino w Multikinie.

Producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa® Renegade oraz idealnie zbalansowanego Fiata 500X zaprasza widzów Multikina do konkursu. Każdy kto weźmie udział choć w jednym z trzech projektów specjalnych: Kino na Obcasach, Koncerty na Wielkim Ekranie, Sztuka Brytyjska na Dużym Ekranie oraz Kocham Kino w Multikinie, między 1 lutego a 30 listopada 2015 roku, wypełni otrzymaną podczas wydarzenia ankietę, odpowie na proste pytanie, ma szanse na zdobycie Fiata 500X lub Jeepa Renegade.

Jednocześnie w kinach brokera Multikino Media trwa kampania reklamowa obu marek. Obejmuje ona działania on i off screen oraz kampanię online.

Kino na Obcasach to wyjątkowy wieczór przygotowany z myślą o kobietach. To sposób by połączyć spotkanie z przyjaciółkami z wypadem do kina. Seanse KnO poprzedzają liczne atrakcje, animacje, prelekcje, przygotowane z Partnerami wspierającymi projekt.

W ramach cyklu  Koncerty na Wielkim Ekranie prezentujemy premierowe, archiwalne oraz transmisje „na żywo” koncertów wielkich artystów w cyfrowej jakości, wcześniej nie prezentowanych w kinie. Koncerty na Wielkim Ekranie, to projekt skierowany do osób lubiących i interesujących się muzyką realizowany w sieci Multikino i Silver Screen od 2006 roku.

Podczas spotkań Kocham Kino w Multikinie Grażyna Torbicka, co miesiąc obecna w innym kinie sieci Multikino, poprowadzi spotkania z gośćmi: twórcami filmów, krytykami, znawcami problematyki podejmowanej w prezentowanych w cyklu dziełach. W spotkaniach żywy udział będzie brała publiczność Multikina – organizatorzy zapraszają widzów do wymiany opinii, zadawania pytań, prezentowania własnej filozofii myślenia
o kinematografii.

Sztuka brytyjska na dużym ekranie - dzięki tej inicjatywie publiczność może regularnie uczestniczyć w najlepszych wydarzeniach kulturalnych z repertuaru słynnych scen brytyjskich takich jak National Theatre. W nowym sezonie będzie można również zobaczyć trzy spektakle z legendarnego londyńskiego The Globe, repliki teatru, w którym tworzył najwybitniejszy dramatopisarz wszech czasów William Szekspir.

Szczegóły konkursu w regulaminach na stronie www.multikino.pl.