Multikino partnerem akcji VISA i BP/ Płacąc na stacjach BP kartą VISA odbierasz bilety do Multikina za 10 zł Data publikacji: 07.04.2014

 

Sieć kin Multikino, znajdująca się w ofercie Multikino Media, została partnerem akcji karty VISA i stacji BP. Dzięki temu osoby kupujące paliwo na stacjach BP płacąc kartą VISA mogą kupować bilety na seanse filmowe 2D od poniedziałku do piątku za 10 zł.

Od 26 marca do 21 maja br. płacąc kartą Visa za paliwo na stacjach BP klienci otrzymują każdorazowo unikatowy kod promocyjny służący do odbioru kodu uprawniającego do zakupu we wszystkich kin sieci Multikino i Silver Screen biletów na filmy 2D za 10 zł, bądź skorzystania z innej oferty w ramach akcji.

Osoby korzystające z karty VISA na stacjach BP w celu uzyskania kodu mogą wysłać SMS lub skorzystać z rejestracji na stronie www.visa.pl/bp. Jeden kod upoważnia do zakupu jednego biletu w sieci Multikino. W kasach kin widzowie mogą okazywać kody VISA otrzymane w wiadomości SMS bądź wydrukowane z maila.

Cieszymy się, że VISA zdecydowała się na współpracę przy tej akcji właśnie z nami. Mamy bardzo duże doświadczenie w realizacji tego typu cross-promocji i wiemy, że wspólne działania przyniosą korzyści obu stronom – dodaje Mariusz Spisz, Prezes Zarządu Multikino Media.

Do uczestnictwa w akcji VISA widzów na pewno zachęcą nadchodzące premiery filmowe, a wśród nich między innymi: „Niesamowity Spider-Man 2”, „Imigrantka”, „Powstanie Warszawskie”, „Godzilla” oraz „Rio 2”.

Poza Multikinem do akcji VISA przyłączyli się również: telepizza.pl, Carrefour, Avans, Intersport oraz Praktiker.

Regulamin akcji można znaleźć na stronie www.bp.visa.pl.