Dzień niezwykłych idei – po raz piąty w Multikinie Data publikacji: 10.04.2014

 

13 marca 2014 tłum ponad tysiąca otwartych umysłów już po raz piąty opanował Multikino Złote Tarasy. Uczestnicy poszukiwali nowych idei, inspiracji i motywacji do działania. Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod względem formatu i frekwencji, prelekcje były streamingowane na żywo do dodatkowo udostępnionej sali Multikina.

Piąta jubileuszowa edycja TEDx Warsaw odbyła się pod hasłem: Embrance the Other. Jak zawsze zgromadziła na swojej scenie ponad 20 doskonałych prelegentów z całego świata, którzy podzielili się z uczestnikami ideami z szeroko rozumianych trzech sfer życia: technologii, rozrywki i designu.


W trakcie tej edycji Łukasz Kozak zaprezentował średniowieczne memy, Jacek Szycht zachęcał do podróży w czasie, Paula Braun z DJ Wiką i JWP zafundowali międzypokoleniowy “melanż”, a Yuri Drabent wpisał się na stałe w historię imprezy, oświadczając się swojej wybrance na scenie podczas wystąpienia.


Marcowa edycja rozbudziła apetyt na więcej, a kolejna okazja do spotkania z ideami wartymi szerzenia już 29 maja podczas TEDx Warsaw Presidential Palace.

TEDxWarsaw wzorowany jest na idei legendarnej konferencji TED. Jej głównym założeniem jest promowanie ciekawych, inspirujących i prowokujących do refleksji poglądów i działań.

Agencja EM LAB towarzyszy organizacji TEDx od 5 lat, wpierając wydarzenie jako partner wykonawczy. Odpowiada za kompleksową organizację eventu, zapewniając obsługę techniczną I logistyczną.