Płynące wieżowce

27.08.2013
Data premiery: 22.11.2013

Współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje.

czytaj więcej

Ratujmy Mikołaja

27.08.2013
Data premiery: 22.11.2013

Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację siedziby Mikołaja chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc.

czytaj więcej

Ani słowa więcej

17.10.2013
Data premiery: 29.11.2013

„Ani słowa więcej” to opowieść o rozwiedzionej samotnej matce, Evie (Julia Louis-Dreyfus), która pracuje jako masażystka i powoli godzi się z tym, że jej córka niedługo wyjedzie do college'u. Pewnego dnia poznaje Alberta (James Gandolfini) – uroczego, zabawnego faceta, który również cierpi na syndrom pustego gniazda. Eva zaprzyjaźnia się też z Marianne (Catherine Keener) – klientką, która ma tylko jedną wadę: zbyt często narzeka na byłego męża. Któregoś dnia związek Evy i Alberta staje pod znakiem zapytania, gdy bohaterka poznaje prawdę o byłym Marianne...

czytaj więcej

Kobieta w klatce

20.11.2013
Data premiery: 29.11.2013

Mroczny thriller „Kobieta w klatce”, to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i Jø Nesbo. Autorem scenariusza filmu je

czytaj więcej

Kraina lodu

04.10.2013
Data premiery: 29.11.2013

„Kraina lodu” to zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa inspirowaną baśnią Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu”.Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we współpracy z twórcami „Zaplątanych”.

czytaj więcej