Poltergeist

15.04.2015
Data premiery: 29.05.2015

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki.

czytaj więcej

Rechotek

15.12.2014
Data premiery: 29.05.2015

Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata. Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotekjest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić.

czytaj więcej

Rozumiemy się bez słów

09.03.2015
Data premiery: 29.05.2015

Wielki przebój francuskiego kina na miarę „Nietykalnych” i „Jeszcze dalej niż północ”. Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym.

czytaj więcej

Agentka

09.03.2015
Data premiery: 05.06.2015

Komedia sensacyjna z nominowaną do OscaraMelissą McCarthy (”Druhny”, ”Gorący towar”) w roli agentki do zadańspecjalnych, która stosuje wysoce oryginalne metody działania. W pozostałychrolach: Jason Statham (”Szybcy i wściekli 6”, ”Transporter”) i Rose Byrne(”Drugie oblicze”, ”Druhny”). Reżyseria: Paul Feig (”Druhny”, ”Gorący towar”).

czytaj więcej

San Andreas

09.03.2015
Data premiery: 05.06.2015

Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

czytaj więcej