Poskromić playboya

13.04.2015
Data premiery: 01.05.2015

"Poskromić Playboya" opowiada historię Vince’a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to zwłaszcza zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zdaje sobie sprawę,
że właśnie trafił na miłość swojego życia.

czytaj więcej

Saga Wikingów

12.12.2014
Data premiery: 01.05.2015

Zrealizowana z wielkim rozmachem, epicka opowieść o czasach, gdy miarą człowieka była odwaga, a bieg historii wyznaczały topór i miecz. W międzynarodowej koprodukcji, zrealizowanej w mrocznym klimacie hitowej „Gry o tron”, po raz pierwszy na dużym ekranie spotkały się gwiazdy serialowych przebojów „Czysta krew” i „Piraci” – Ryan Kwanten i Tom Hopper, wspierani przez piękną Charlie Murphy, znaną z obsypanej nagrodami, nominowanej do czterech Oscarów, „Tajemnicy Filomeny”.

czytaj więcej

Ups! Arka odpłynęła 3D

13.04.2015
Data premiery: 01.05.2015

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane.

czytaj więcej

Avengers: Czas Ultrona

06.03.2015
Data premiery: 08.05.2015

Grupa największych superherosów w historii kina powraca w filmie „Avengers: Czas Ultrona”.

czytaj więcej

Drugi Hotel Marigold

06.03.2015
Data premiery: 08.05.2015

 Kontynuacja zaskakującego przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. W rolach głównych: Richard Gere, nagrodzona Oscarem Judi Dench (“Zakochany Szekspir”, ”Notatki o skandalu”), Dev Patel (”Slumdog. Milioner z ulicy”, ”Ostatni władca wiatru”), dwukrotna laureatka Oscara Maggie Smith (”Harry Potter”, ”Pokój z widokiem”), Bill Nighy (”Tylko miłość”, ”Notatki o skandalu”), Celia Imrie (”Dziewczyny z kalendarza”, ”Dziennik Bridget Jones”) i Penelope Wilton (”Duma i uprzedzenie”, ”Wszystko gra”). Reżyseria: John Madden (“Zakochany Szekspir” – 7 Oscarów, “Jej wysokość pani Brown”).

czytaj więcej