Kongres

17.07.2013
Data premiery: 13.09.2013

 „Kongres” to długo oczekiwana, wizjonerska produkcja oparta na motywach „Kongresu futurologicznego” Stanisława Lema.

czytaj więcej

Paranoja

12.07.2013
Data premiery: 13.09.2013

„Paranoja” to trzymający na krawędzi fotela dreszczowiec, w którym widzowie zostają zabrani w podróż do ociekającego chciwością, korupcją i oszustwem świata międzynarodowych korporacji oraz globalnych intryg. Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala, a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić.

czytaj więcej

Sierpniowe niebo. Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

14.02.2013
Data premiery: 13.09.2013

Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały” w reżyserii Ireneusza Dobrowolskiego – zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego „Portrecistę” – jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali „Wilku” (Robert Darkowski) oraz „Bilon” (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnych grup hip-hopowych Molesta Ewenement i Hemp Gru.

czytaj więcej

To już jest koniec

14.02.2013
Data premiery: 13.09.2013

Komedia “To już jest koniec” to opowieść o sześciu kumplach-aktorach, uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria dziwnych i katastroficznych wydarzeń zmienia Los Angeles w kupę gruzu. Świat na zewnątrz się rozpada, a kurczące się zapasy żywności i przymusowe towarzystwo wewnątrz kryjówki sprawia, że kruszą się silne dotąd więzi przyjaźni. Ostatecznie nasi bohaterowi muszą wychynąć z kryjówki i stawić czoła przeznaczeniu, by odkryć, czym naprawdę jest męska przyjaźń. W filmie samych siebie zagrali (brawurowo i z olbrzymim poczuciem humoru) James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride, Craig Robinson oraz Michael Cera i Emma Watson.

czytaj więcej

Czas na miłość

30.07.2013
Data premiery: 20.09.2013

W wieku 21 Tim Lake (Domhnall Gleeson znany z produkcji „Anna Karenina” oraz „Harry Potter i insygnia śmierci II” /Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2/) odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie…

czytaj więcej