OPERY HD

GRUPA DOCELOWA: Świadomy odbiorca wysokiej kultury. Główny przedział wiekowy: 35-65 lat

Kino to wehikuł magiczny – najdoskonalsze medium emocji, przenoszonych z ekranu za pomocą wizji i dźwięku. Sieć kin Multikino to kwintesencja doznań towarzyszących uczestnictwu w audiowizualnym święcie. Jest nim dziś nie tylko seans filmowy, ale też transmisja HD – uczestniczymy wszakże w najbardziej wysublimowanej formie sztuki scenicznej. Dzięki najnowocześniejszym technologiom transmisje oper i baletu są najgłębszym przeżyciem estetycznym, przewyższającym nawet  swą atrakcyjnością osobistą wizytę w teatrze.


Multikino jako jedyna sieć w Polsce od marca 2009 transmituje na żywo najlepsze widowiska operowe w technologii High Definition z najważniejszych scen na świecie   – w tym ze słynnej La Scali czy Barcelony.


Dzięki pracy kilkudziesięciu kamer podczas pokazów w ramach cyklu „Opera i balet HD” uczestnicy widzą wszystko z detaliczną precyzją, zaś w przerwach spektakli razem z operatorami kamer wędrują tam, gdzie zwykły uczestnik nie ma dostępu – za kulisy wielkich operowych i baletowych produkcji. Emocje, stres i podekscytowanie artystów stają się dla widza siedzącego w kinowym fotelu niemalże namacalne.


Projekty specjalne, takie jak „Opery i balet HD”, które rozwinęły się dzięki cyfryzacji kin pozwalają firmom angażującym się w tego typu działania osiągnąć bardzo dobre rezultaty przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym. Będąc sponsorem projektu „Oper i baletu HD” masz zagwarantowaną pełną obecność Twojej marki w  komunikacji wydarzenia oraz świadczenia reklamowe on-screen i off-screen. A co najważniejsze trafisz ze  swoim przekazem do konkretnej, precyzyjnie określonej grupy docelowej.