Lutowe premiery na wielkim ekranie Data publikacji: 24.01.2014

 

Pierwszy kwartał roku zawsze obfituje w największą liczbę premier filmowych. W lutym w każdy piątek w kinach widzowie będą mogli liczyć na nowe tytuły.

Już 7 lutego premierę będzie miał film science fiction „RoboCop”, komedia „Wykapany ojciec” oraz jeden z najważniejszych filmów 2014 roku w reżyserii Władysława Pasikowskiego – „Jack Strong”, czyli historia pułkownika Kuklińskiego, w którego rolę wcielił się Marcin Dorociński.

W Walentynki kinomaniacy będą mogli wybierać pomiędzy: produkcją fantasy „Zimowa opowieść” z Colinem Farrellem w roli głównej, melodramatem „Miłość bez końca” oraz polską komedią „Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Ponadto od 14 lutego widzowie będą mogli oglądać film „Ona”, który został nagrodzony Złotym Globem za najlepszy scenariusz  oraz nominowany w pięciu kategoriach do Oscara, między innymi za: najlepszy film, najlepszy scenariusz oryginalny oraz najlepszą scenografię.

Tydzień później na wielki ekran wejdą: „Pompeje”, film twórcy serii „Resident Evil” pokazujący jedną z największych katastrof w historii, thriller „72 godziny” z Kevinem Costnerem w roli głównej, produkcja biograficzna „Mam talent” opowiadająca historię Paula Pottsa, nieśmiałego sprzedawcy za dnia i śpiewaka operowego w nocy, który wygrywa brytyjską wersję programu „Mam talent". Natomiast ostatniego dnia lutego premierę będą miały: dramat wojenny „Obrońcy skarbów” w rewelacyjnej obsadzie aktorskiej z Georgem Clooney’em, Cate Blanchett, Mattem Damonem, Billem Murray’em oraz Jean’em Dujardin, najnowszy film braci Coen „Co jest grane, Davis?” oraz „Non-Stop”, czyli Liam Neeson i Julianne Moore w podniebnym thrillerze twórców „Tożsamości”.

Wśród lutowych premier nie zabraknie również filmów familijnych. Na najmłodszych kinomanów będą czekały animacje: „LEGO przygoda” oraz „Rodzinka nie z tej ziemi”.  

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.