Lipcowe premiery w kinie Data publikacji: 13.06.2014

 

Lipiec zaczyna się od katastroficznej randki Lauren (Drew Barrymore) i Jim’a (Adam Sandler) (http://www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe/rodzinne-rewolucje/).

4 lipca swoja premierę będzie mieć również „Zacznijmy od nowa” twórcy przebojowego „Once”, filmowej rewelacji 2008 roku, który powraca z podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto. Tego samego dnia na ekranach kin widzowie będą mogli zobaczyć horror „Zbaw nas od złego”.

11 lipca to premiera kontynuacji “Genezy planety małp” - „Ewolucja planety małp”. Kolejna pozycja to najpopularniejsza komedia we Francji, prawie 6 milionów widzów, czyli „Przychodzi facet do lekarza”.

Przedostatni weekend lipca otworzy thiller „Noc oczyszczenia: anarchia”. W tym filmie światem będzie rządziła przemoc. Drugą z pięciu premier tego weekendu będzie „Pożądanie”, czyli wzajemna fascynacja obcych sobie ludzi.

18 lipca należy do Michaela Fassbender’a, który po wielkich kreacjach we „Wstydzie”, „Bękartach wojny”, czy „Zniewolonym” debiutuje w roli komediowej w filmie „Frank”. „Step up all in”, czyli kolejna odsłona najbardziej roztańczonej serii w historii kina. Odpowiedź na pytanie czy braterska miłość przetrwa wszystko, widzowie znajdą w filmie „Więzy krwi”.

Lipiec zamyka premiera wielkiego widowiska przygodowego, porównywanego do słynnego filmu „300” Zacka Snydera, „Herkules”..

Początek wakacji dla najmłodszych to premiera animacji „Gang Wiewióra”, czyli wielki skok na sklep z orzechami. Druga propozycja to „Samoloty 2”. Ulubiony samolot najmłodszych Dusty bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.