LATO Z COCIO w Multikinie Data publikacji: 16.07.2015

 

Multikino razem z firmą Arla Foods S.A. przygotowało dla widzów specjalną ofertę na lato – bilety za 10 zł na filmy 2D. Wystarczy kupić dwa produkty marki Cocio w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket, zachować kupon z unikalnym kodem otrzymany razem z paragonem i wymienić go na bilet za 10 zł w dowolnym kinie sieci Multikino. Akcja promocyjna będzie trwać  od 15 lipca do 8 września 2015 roku. Termin realizacji kuponów do 30 września 2015 roku.
 
Od 15 lipca do 8 września br. w ramach akcji „LATO Z COCIO” będzie można kupić bilet na film 2D z bieżącego repertuaru za 10zł. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić dwa produkty marki Cocio (Milkshake White Chocolate & Raspberry, Milkshake Chocolate , Ice Coffee Milk Espresso, Ice Latte Milk Vanilla, Energy Chocolate, Energy Coffee, ) w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket, zachować kupon otrzymany razem z paragonem i wymienić go na bilet na film 2D za 10 zł w dowolnym kinie sieci Multikino.
 
Promocja obejmuje bilety zakupione wyłącznie w kasach kin sieci Multikino. Do biletów VIP będzie doliczona standardowa opłata obowiązująca w danym kinie. Promocja nie obejmuje biletów na projekty specjalne. Nie ma ograniczeń do ilości kuponów realizowanych przez jedną osobę.
 
 
Akcja promocyjna będzie trwać od 15 lipca do 8 września 2015 roku lub do wyczerpania zapasów. Termin realizacji kuponów do 30 września 2015 roku.