Jesień? Nie w Multikinie! Data publikacji: 07.10.2013

 

Za oknami jesienna aura, a na wielkim ekranie Multikina gorące premiery! Już w pierwszy weekend listopada widzowie będą mogli zobaczyć „Grę Endera” z Harrisonem Fordem, Benem Kingsley’em oraz Abigail Breslin.

W drugi weekend na wielkich ekranach pojawi się film fantasy „Thor: Mroczny świat” z Natalie Portman oraz dwie produkcje biograficzne: „Kapitan Philips” z Tomem Hanksem i „Wyścig”. W połowie miesiąca,

15 listopada premierę będzie miał najnowszy film Ridley’a Scotta - thriller „Adwokat” z Bradem Pittem oraz Cameron Diaz.

Tydzień później widzowie będą mogli zobaczyć „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” z nagrodzoną Oscarem Jennifer Lawrence  oraz współczesną, uniwersalną historię o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych, czyli „Płynące wieżowce” z Mateuszem Banasiukiem i Katarzyną Herman w rolach głównych.

Wśród listopadowych premier nie zabraknie również filmów familijnych. Na najmłodszych kinomanów będą czekały animacje: „Rysiek Lwie Serce” oraz „Ratujmy Mikołaja”.  

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.