Filmowy grudzień w Multikinie! Data publikacji: 19.11.2013

 

Koniec 2013 roku w kinach sieci Multikino będzie obfitował w najlepsze premiery! Już 6grudnia premiera thrillera „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa” w reżyserii Spike’a Lee.

Natomiast 27 grudnia do kin wejdzie „Kamerdyner” - historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Tego samego dnia premierę będzie  miał polski film wojenny „W ukryciu” z Magdaleną Boczarską, Krzysztofem Stroińskim, Agatą Kuleszą, Tomaszem Kotem oraz Jackiem Braciakiem w rolach głównych.

Ponadto od 27 grudnia na wielkim ekranie pojawi się jedna z największych i najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku „Hobbit: Pustkowie Smauga” 3D, czyli druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita".

W grudniu nie zabraknie również filmów dla dzieci. Na najmłodszych widzów będą czekały między innymi: „Kraina lodu 3D” oraz „Ratujmy Mikołaja 3D”. Ponadto 27 grudnia premierę będzie miała „Królowa Śniegu”. W Multikinie dzięki akcji „Rodzina do kina” do końca 2013 roku rodzice ze swoimi pociechami mogą uczestniczyć w najważniejszych premierach i na seanse familijne od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.