Bilety online 50% taniej dzięki usłudze V.me by Visa Data publikacji: 30.04.2015

Multikino razem z Visa przygotowało promocję dla osób korzystających z elektronicznego portfela V.me by Visa. Przy zakupie biletów do kina online za pomocą tego portfela każdy otrzyma 50% zniżki od wartości transakcji. Akcja potrwa do 28 maja 2015 roku.


V.me by Visa to nowa i łatwa w obsłudze usługa elektronicznego portfela udostępnianego przez bank, która umożliwia szybką płatność za zakupy w Internecie. Po utworzeniu i skonfigurowaniu swojego portfela już za pomocą dosłownie kilku kliknięć można płacić wygodnie wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności za pomocą usługi V.me by Visa, bez konieczności wpisywania danych z karty przy każdej transakcji.

Do 28 maja br. wszystkie osoby, które kupią bilety online przez stronę www.multikino.pl oraz skorzystają z płatności za pomocą elektronicznego portfela, otrzymają 50% zniżki od wartości transakcji. Promocja obejmuje bilety do Multikina na filmy z bieżącego repertuaru oraz wydarzenia specjalne. Rabat przyznawany jest przy pierwszej transakcji.

W ramach promocji akcji w kinach obsługiwanych przez Multikino Media będzie realizowana kapania on i off – screen oraz działania online.

Akcja potrwa do 28 maja 2015 roku.