OFFowe czwartki ze Storytel w Multikinie Data publikacji: 02.03.2023

2 marca Multikino rozpoczyna nowy cykl filmowy „OFFowe czwartki ze Storytel”. Seanse będą odbywać się we wszystkich, 45. kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godz.: 19.00. Projekt  otworzy film „W gorsecie”.

Projekt OFFowe czwartki ze Storytel w Multikinie jest odpowiedzią na potrzeby widzów związane z rozszerzeniem regularnego repertuaru o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. Cykl będzie odbywać się we wszystkich kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. 2 marca, na start projektu, widzowie będą mieli okazję zobaczyć film „W gorsecie” w reż. Marie Kreutzer, a w kolejnych tygodniach: tegoroczny, polski kandydat do Oscara „IO” w reż. Jerzego Skolimowskiego, „Maskarada” w reżyserii Nicolasa Bedosa oraz  „Sundown” w reż. Michela Franco z Timem Rothem i Charlotte Gainsbourg w rolach głównych.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki