Już ponad 500 tys. widzów zobaczyło „Jurassic World: Dominion”! Data publikacji: 21.06.2022

21 czerwca br. dystrybutor filmu „Jurassic World: Dominion” poinformował, że najnowszą część serii, która weszła do kina 10 czerwca br., zobaczyło już ponad 500 tys. widzów w polskich kinach.

„Jurassic World: Dominion” rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. „Jurassic World: Dominion” pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. W rolach głównych w zapierającym dech w piersiach widowisku występują: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® - Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

Poprzednie części z serii Jurassic World zobaczyło w sumie  ponad 1,4 mln widzów - „Jurassic World: Upadłe królestwo” w 2018 roku przyciągnął do kin ponad 846 tys. osób, a „Jurassic World” z 2015 roku miał frekwencję na poziomie ponad 650 tys. widzów.