O nas

Od 2013 Multikino Media Sp. z o.o. należy do lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie – VUE International, który prowadzi obecnie 228 kin z prawie 2000 ekranów. Spółka działa w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Danii, Holandii, we Włoszech, na Litwie, Łotwie oraz na Tajwanie

Oferta Multikino Media obejmuje działalność brokerską w zakresie sprzedaży reklamy lokalnej
i ogólnopolskiej, sponsoringu, akcji specjalnych, a także sprzedaży korporacyjnej dotyczącej organizacji konferencji w kinach oraz sprzedaży kuponów. W swoim portfolio Multikino Media posiada 48 kin z 335 ekranami, do których zaliczamy: Multikino, Cinema 3D oraz kina studyjne takie jak: Luna, Muranów w Warszawie, Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Cinema1 w Gdańsku.

Multikino Media jest odpowiedzią na potrzeby klientów i ma na celu zwiększenie konkurencyjności oraz dostosowanie struktury spółki do standardów rynkowych w dobie cyfryzacji i rosnących oczekiwań klientów. Misją firmy jest zapewnienie jak najbardziej satysfakcjonującej obsługi wszystkich klientów, zarówno domów mediowych, jak i klientów bezpośrednich.