Kwietniowe premiery filmowe Data publikacji: 10.03.2014

 

W kwietniowym repertuarze znalazły się filmy dedykowane różnym grupom docelowym: kobietom, mężczyznom, młodzieży oraz dzieciom.

Już 4 kwietnia na ekrany kin wejdzie pięć filmów: produkcja science-fiction „Niezgodna”, „Imigrantka” z Marion Cotillard, Joaquinem Phoenixem oraz Jeremym Rennerem w rolach głównych oraz „Hardkor Disko”, czyli debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - „Defto”.

Ponadto na widzów będzie czekała pełna humoru polska komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, czyli „Kochanie, chyba Cię zabiłem” oraz „Syn Boży” dramat amerykańskiej produkcji.

Tydzień później reżyser „Ostatniego egzorcyzmu” oraz producenci przebojowych horrorów „Naznaczony” i „Sinister” zapraszają na przerażającą podróż do granic człowieczeństwa, czyli na horror „13 grzechów”. Natomiast druga propozycja na drugi weekend kwietnia, to film akcji „Snowpiercer”.

18 kwietnia do kin wejdzie dramat „Niebo istnieje… naprawdę”. Jest to produkcja oparta na bestsellerowej powieści Todda Burpo i Lynn Vincent o takim samym tytule, która znakomicie sprzedała się również w Polsce.

W ostatni weekend kwietnia na wielkim ekranie pojawią się cztery nowe filmy: komedia „Inna kobieta” z Cameron Diaz w roli głównej, „Najlepszy z najlepszych”, do którego scenariusz napisał Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, film przygodowy „The Physican” oraz jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2014 roku – „Niesamowity Spider-Man 2” z Andrew Garfieldem oraz Emmą Stone w rolach głównych.

W kwietniu najmłodsi kinomani będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie animację „Sarila: Podróż do krainy legend”.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.